Чим корисний кисневий коктейль-5 доведених властивостей

В останні роки кисневі коктейлі набули широкої популярності. Спочатку їх застосовували тільки люди, що знаходяться на санаторно-курортному лікуванні. Зараз же їх можна купити майже в будь-якому торговому центрі.

Вчені підтвердили користь від прийому кисневого коктейлю як для дорослих, так і для дітей. Він полегшує перебіг патологій опорно - рухової та дихальної систем, зміцнює імунітет , підвищує фізичну і розумову працездатність і особливо корисний вагітним жінкам.

Що таке кисневий коктейль?

Кисневий коктейль – це напій, що представляє з себе пінисте речовина, збагачене киснем. В якості основи може виступати практично будь-який рідкий продукт. Найчастіше використовуються соки (виноградний, малиновий, вишневий), фруктові сиропи, молоко і навіть звичайна вода.

Засіб раніше застосовувалося в російських медичних установах (рядові лікарні та санаторно-курортні лікарні) з метою лікування бронхолегеневих, шлунково-кишкових і серцево-судинних захворювань.

На сьогоднішній день напій можна придбати практично в будь-якому торговому центрі. Лікувальні властивості і якісна добірка інгредієнтів зробили кисневі коктейлі неймовірно популярними.

Вперше продукт був розроблений на рубежі 60 років XX століття, коли була відкрита можливість доставки кисню в кров не тільки за допомогою трахеї, але і травної системи. Спочатку кисень вводили через зонд безпосередньо в шлунок, потім навчилися створювати піну, яку додавали в напої і їжу.

Так і з'явилися перші кисневі коктейлі, які, в трохи вдосконаленому форматі, дійшли до наших днів.

кисневий коктейль – це корисний і доступний напій, збагачений киснем.

5 корисних властивостей

Після потрапляння пінистої рідини в шлунок кисень миттєво всмоктується і надходить в кров, надаючи комплексний вплив на перебіг обмінних процесів, підтримуючи імунітет і зміцнюючи здоров'я людини в цілому.

Нижче описані головні корисні властивості кисневого коктейлю з опорою на наукові джерела інформації.

1. Полегшує перебіг бронхолегеневих захворювань

На думку вітчизняних фахівців, прийом такого коктейлю викликає підвищення рівня кисню в артеріальній і венозній крові вже через кілька хвилин.

Подібні властивості напою важливі при перебігу гострих і хронічних захворювань легенів (пневмонія, плеврит) і верхніх дихальних шляхів (обструктивний бронхіт).

Продукт попереджає розвиток гіпоксії тканин і покращує обмінні процеси в організмі. У сукупності це дозволяє швидше відновитися і повернутися до звичного способу життя.

кисневий коктейль підвищує концентрацію кисню в крові, яка може бути знижена при захворюваннях дихальних шляхів.

2. Корисний при вагітності

Прийом збагачених киснем напоїв позитивно відбивається на матково-плацентарної мікроциркуляції.

Напій підвищує Кількість доставляється кисню до плоду і покращує загальний стан вагітної жінки, організм якої віддає близько 25% поживних речовин майбутній дитині.

Особливо необхідний напій при фето-плацентарної недостатності. При цьому розладі знижена швидкість кровотоку по тканинах плаценти і може мати місце затримка росту і розвитку плода. Продукт компенсує нестачу кисню, дозволяючи майбутній дитині рости без порушень.

Прийом кисневого коктейлю під час вагітності покращує загальний стан матері і підвищує кількість доставляється кисню до плоду.

3. Покращує перебіг захворювань суглобів

Властивості напою були перевірені і на захворюваннях кістково-суглобового апарату.

Дія коктейлю в організмі носить комплексний характер, покращуючи мікроциркуляцію навіть в таких міцних тканинах, як кістки і суглоби.

Застосування кисневого коктейлю приводило до зниження вираженості симптомів у хворих на остеоартрит великих суглобів, зменшення тривалості загострень і збільшення тривалості ремісії.

При лікуванні напоєм патологій опорно-рухового апарату рекомендується додатково додавати екстракти кореня солодки і левзеї рідкої. Дані лікарські рослини підсилюють біологічний потенціал продукту.

використання кисневих коктейлів при захворюваннях суглобів дозволяє зменшити вираженість клінічних проявів і прискорити одужання.

4. Зміцнює імунітет

встановлено , що шлунково-кишковий тракт є важливим ендокринним і імунокомпетентним органом, так як в ньому зосереджено до 70% всіх лімфоїдних тканин організму.

Введення кисневих сумішей в шлунок і кишечник посилює вироблення регуляторних амінів і пептидів, а також клітин імунної системи. За рахунок нормалізації трофіки підвищується функціональна активність як місцевих, так і загальних факторів імунітету.

В результаті рідше реєструються інфекційно-запальні захворювання з боку кишечника і всього організму.

регулярний прийом кисневих коктейлів покращує імунітет і створює захист від зовнішніх хвороботворних агентів.

5. Підвищує працездатність

Особливо кисневий напій цінується серед спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя.

Продукт активує обмін речовин і знижує стомлюваність, підвищує фізичну і розумову працездатність , дозволяючи досягти більш високих результатів.

Він рекомендований як під час, так і після тренувань для швидкого відновлення сил і якнайшвидшого повернення до трудової діяльності.

напій знижує стомлюваність і підвищує працездатність, дозволяючи витрачати менше часу на відпочинок і відновлення сил.

Можлива шкода

Напій рекомендований всім людям, особливо особам страждаючим захворюваннями дихальної системи.

Переважно приймати коктейль дітям, вагітним жінкам, а також людям, які займаються спортивною діяльністю або проживають в екологічно несприятливих районах.

На жаль, не дивлячись на великий спектр показань, кисневий коктейль може завдати шкоди здоров'ю. Напій протипоказаний при:

  • Сечокам'яної хвороби;
  • Виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки;
  • Алергічних реакціях в гострій фазі;
  • Патологіях біліарного тракту (жовчного міхура і жовчовивідних шляхів).
уважний підхід до включення продукту в дієту лежить в основі оздоровлення організму і виключення ризиків для здоров'я.

Висновок

  1. Кисневий коктейль – це розробка російських вчених, які зуміли безпечним і простим способом доставляти кисень в кров через шлунок, Минаю дихальну систему.
  2. Напій може поліпшити роботу імунної системи, підвищити працездатність, полегшити перебіг інфекційно-запальних і хронічних захворювань дихальної системи, а також надати істотну допомогу жінкам в період вагітності.
  3. Щоб коктейль приніс виключно користь, рекомендується уважно вивчити протипоказання.