Зраджувати не можна! Чи потрібно?

21 століття – століття вільних стосунків. Жінки давно знають, що чоловіки за своєю природою полігамні, і що чим більше у нього партнерок було, є і буде, тим крутіше він буде виглядати в очах інших чоловіків. Та й дівчата віддають перевагу молодим людям «з досвідом». Про жінок ж прийнято думати, що вони моногамні і що любити одного чоловіка повинні все життя. Але зараз все круто змінюється, і чомусь все більше і більше жінок замислюються: «А чому б і ні?»

o_F0IgyWVl0

«А чому б не зрадити своєму чоловікові?» Дійсно, чому? Особливо, якщо ви не узаконили свої відносини, або ж живете довго один з одним і ти відчуваєш, що необхідно чимось урізноманітнити ваші стосунки (щоб краще було). А які ще є причини для зради?

По-перше, зраджуючи, дівчина доводить самій собі, що вона подобається не тільки своєму коханому, а й іншим чоловікам. Відразу відчуває в собі фатальну жінку, готову звернути гори і підкорити вершини світу.

По-друге, зрада заради помсти. Можливо, дівчина дізналася, що її партнер їй зрадив перший, і ось, щоб перемогла рівновага, дівчина без докорів совісті йде на зраду. У цьому випадку все по-чесному. І дівчині не так боляче за зраду коханого, і молоду людину обложила від походу наліво.

По-третє, зрада від нудьги. Буває так, що ваші відносини зайшли в глухий кут. І нічого не радує: ні спільне проведення часу, ні секс, нічого. Але почуття є, дівчина відчуває це всім своїм серцем. І ось тоді, щоб розвіяти нудні будні, вона йде на цей крок. Зрадила один раз, зате у відносинах настала повна гармонія. І таке буває.

Причин для зрад може бути ще безліч: випила зайвого, сварка з коханим, цікаво стало. Але все-таки перш ніж зраджувати, треба подумати: «А чи дорожу я своїми справжніми відносинами, і чи готова я їх зруйнувати». А зруйнувати ти можеш їх легко. Чоловіки власники, і дізнавшись, що ти зрадила, можуть тобі цього не пробачити, навіть якщо ти сильно постараєшся. А якщо і пробачать, то все життя будуть пам’ятати, такі вже вони злопам’ятні істоти.

Ну і звичайно, при зраді ти повинна пам’ятати про свою безпеку. Тому що буде дуже сумно, якщо після цих«пустощів» ти будеш довго лікуватися.

І все-таки якщо у дівчини виникає думка про зраду, то варто переглянути свої стосунки з молодим чоловіком, і можливо, що можна без всяких зрад нормалізувати відносини.

Як запобігти зраду?

Змінися сама.

Пофарбуй волосся або зроби модну стрижку. Не хочеш мінятися кардинально, зроби інший макіяж і одягнися, як раніше не одягалася. Любителька спортивного одягу? Здивуй його і одягни сексуальне плаття з підборами!

Влаштуй романтичну вечерю.

Запали свічки по всій квартирі, приготуй смачну вечерю і відкрий пляшку вина. Після вечері саме час зробити масаж, а далі ви самі придумаєте, чим себе зайняти.

Урізноманітнити секс рольовими іграми.

І вживайтесь в кожну роль. Тоді бажання зрадити зійде нанівець, ти і так щоночі наче з іншим чоловіком. Головне по-справжньому любити себе і свого чоловіка, і тоді можна жити довго і щасливо, як написано в дитячих казках.Tags: , ,

Category: Психологія, Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар