Яку пральну машину краще вибрати?

Прати руками – справа невдячна. А в деяких варіантах – практично неможлива. Попелюшка плаче гіркими сльозами. І ось ти, нашкріб достатню кількість грошей, задумався і здивувався: Яку пральну машину краще вибрати і купити? Їх сотні, а ти – один. І нічого в них не розумієш, навіть якась в них найменша різниця, окрім дизайну. Вибрати пральну машину – справа не проста. В якій тобі допоможемо ми і близькі люди. Якщо ти холостяк, то дізнайся про те, яка побутова техніка тобі потрібна.

Яку пральну машину краще вибрати?

Виробники пральних машин завалили ринок своїми, найчастіше абсолютно різними, пропозиціями: вертикальні, фронтальні, об’ємні, з маленьким відсіком, що вбудовується або стоїть окремо. Сотні їх.

Вибери виробника і марку

Бренд – це в першу чергу довіра. Так само, виробники відрізняються якістю складання, надійності, функціоналу вироблених пральних машин. Вивчай інтернет, відгуки, читай брошури і питай у друзів і родичів. Можливо вони підкажуть тобі плюси і мінуси продукції того чи іншого виробника.

Основні виробники та бренди:

  • Bosh
  • Samsung
  • LG
  • Indezit
  • Zanussi
  • Electrolux
  • Whirpool

Визначся з розміром і ціною

Подумай добре, яку суму грошей ти готовий витратити на покупку пральної машини. Від цього і залежатиме поле вибору. І не забудь точно виміряти те місце, де по ідеї має стояти машинка. Радість від покупки нового помічника зникне, як тільки машина нікуди в будинку не влізе. Купити пральну машину не думаючи, навмання – не найкраща ідея.

Вибери місце покупки

Ти сам знаєш, що завжди можна урвати будь-яку річ за нижчою ціною, ніж середня ринкова. Подумай, якщо ти вже визначився з конкретною моделлю, можливо варто замовити пральну машину в інтернет-магазині? Або варто пошукати акційні пропозиції. Раптом ще відітнеш якусь бритву в подарунок або зекономиш хорошу суму? Дізнайся, чи входить вартість доставки / установки в суму покупки. Це звичайно не рояль, але й не ноутбук, який можна провести через все місто під пахвою.

Визначся з необхідним функціоналом

Подумай, що ти хочеш від пральної машини і чи готовий ти за це вивалити додаткові гроші. Прискіпливо питай все у друзів / консультантів і т.д. За попит грошей не беруть. Заодно станеш фахівцем у пральних машинах і будеш знати де / навіщо / яка функція. Для вибору класу прання і віджимання керуйтеся класом пральної машини.

Найбільш кращим класом пральних машин є клас «А», найгіршим – «G». Чим вище клас – тим дбайливіше машина буде поводитися з тканинами і краще прати і віджимати. Можливо, варто заощадити на якійсь функції, але придбати машину з кращим класом прання.

Вперед!

Бажаю тобі вдалої покупки і сподіваюся, що ти обзаведешся оптимальним варіантом саме для тебе. Найдорожче і неймовірне – не значить краще.
Не квапся! Розглядай всі варіанти!Tags: , , ,

Category: Дім

Коментарі (0)

Залишити коментар