Якої марки телевізор кращий: порівнюємо марки і фірми телевізорів

Сьогодні ми зануримось в море різноманітних марок та виробників і, виринувши звідти, порадимо, якої марки телевізор краще вибрати. Остаточне рішення, як завжди, залишимо за вами.

На смак і колір … Або Який марки телевізор кращий? 

Отже, ви вже вибрали параметри, визначилися з діагоналлю і тепер дивитесь в магазині на приблизно однакові телевізори різних виробників – і не бачите суттєвої різниці.

Щоб вам легше було визначитися, якої марки телевізор краще вибрати, обговоримо декілька найбільш поширених брендів. На думку відразу приходять такі країни – лідери у виробництві побутової техніки, як Японія і Південна Корея.

Ми спеціально не торкаємося тут маловідомі фірми і не наводимо конкретні параметри і цифри. За більш детальним порівнянням технічних характеристик телевізорів радимо звернутися до чоловіків або консультантам магазинів побутової техніки.

Японські виробники

З японських фірм навскидку згадуються такі гіганти, як Sony, Panasonic, Sharp, Toshiba. Японські товари у нас давно і міцно асоціюються з високою якістю. Корпорація Sharp, наприклад, піклуючись про якість, всі деталі виробляє самостійно, не вдаючись до аутсорсингу.

З них, можливо, Toshiba лише порадує відносно невисоким рівнем цін. А в цілому, японські телевізори – це як раз той випадок, коли ви доплачуєте за бренд. Ще один плюс телевізорів виробників цієї країни – довговічна робота.

До речі, саме в передовій Японії вперше з’явилися телевізори нового покоління з 3D-зображенням. Можливо, вас цікавить, як малювати 3D рисунки?

Корейські фірми

Фірма Samsung Electronics традиційно дбає про високу якість передачі кольору, різкості зображення і заслужено вважається одним з лідерів продажів.

Ще один багато представлений на нашому ринку корейський виробник, також “обвішаний” безліччю міжнародних нагород (зокрема, за кращий телевізор зовсім недавно на виставці в Лас-Вегасі) – компанія LG.

Напевно у вас вдома є якась побутова техніка цих виробників. Якщо ви задоволені її якістю та роботою, можливо, варто довіритися їм ще раз при визначенні того, якій марці телевізора краще віддати перевагу.

Європейська марка Philips

З “європейців”, найбільш широко представлена компанія Philips. Продукція цього голландського виробника заслужено цінується за високу якість. Компанія пропонує моделі на різний смак і гаманець.

Але розібратися в тому, чим принципово відрізняються між собою дві моделі з однаковою діагоналлю і дворазовим розбігом в ціні, можуть тільки фахівці. Подумайте, чи варто переплачувати за функції зі складними назвами, користуватися якими ви навряд чи будете.

Співвідношення «ціна / якість» підкаже, якої марки телевізор вибрати

Як стало зрозуміло з проведеного нами невеликого дослідження, однозначної відповіді на питання, якої марки телевізор краще, дати не можна. Хоча б тому, що при наявності одного, найкращого за всіма параметрами виробника, всі б просто купували його продукцію

Ми радимо, визначившись з параметрами, шукати оптимальне саме для вас поєднання “ціна / якість”. Тільки вам вирішувати, чи згодні ви доплачувати за популярність і розкрученість бренду або придбати телевізор, який вам сподобався, під не настільки гордим брендом за скромну ціну.

– Автор – Мама ПумаTags: , , , , ,

Category: Дім

Коментарі (0)

Залишити коментар