Як зробити так, щоб хлопець боявся тебе втратити

У сучасному цинічному світі дуже складно зустріти по справжньому споріднену душу і складніше це зробити дівчатам, ніж хлопцям. Напевно, вся справа в тому, що дівчата повинні вести більш цнотливе і спокійне життя, і їм просто ніде зустріти гарного хлопця. Хлопчикам легше, якщо якась подружка йому буде не по душі, він може спокійно знайти собі іншу. Так вже історично вийшло, частіше ми чуємо історії про те, що хлопець когось покинув, ніж історії про те, що молода людина не хотіла розлучитися з дівчиною. А як спробувати зробити, що б боявся втратити, ми спробуємо розібратися в цій статті.

Багато дівчат радять одна одній, фліртувати з одним вподобаним хлопцем. Метод дійсно дієвий, але тільки на тому етапі, поки ви тільки хочете зацікавити свого судженого. А якщо зустрічаєтеся ви вже давно, то періодичні зацікавлені погляди, кинуті на кращого друга, можуть тільки нашкодити вашим відносинам і втратите ви свого хлопця дуже скоро. Не всім сподобається ваша легковірність і химерність, особливо при присутності другої половинки.

Кращий метод утримати хлопця, це стати для нього незамінною. Повністю розділяйте його погляди та інтереси. Намагайтеся говорити на теми, які турбують вас обох, ходити на спільні заходи і вечірки. Загалом, перетворіться для нього не тільки в дівчину, а й в друга. Але зробити так, щоб хлопець боявся тебе втратити, буде простіше, коли періодично ви йому будете нагадувати про те, що ви дівчина і сутність у вас кокетлива. Не погоджуйтеся відразу ж на будь-які його пропозиції, проявляйте періодично характер і свою волю. Така поведінка не дозволить хлопцеві розслабитися і припустити, що ви нікуди від нього не дінетесь.

Нехай можливість розлучитися з такою гарною, розумною і цікавою персоною, завжди витає в повітрі. Хлопцям дуже потрібно щоб не все було просто в спілкуванні з жінками. Простота їх розхолоджує і змушує шукати нові пригоди і складності. Так що найкращим варіантом для утримання свого хлопця буде перетворитися для нього і в доброго друга та в дівчину, яку потрібно постійно завойовувати.Tags: , , , ,

Category: Психологія, Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар