Як знайти фільм по кадру

Щоб зрозуміти, з якого саме фільму зроблений кадр, іноді достатньо кількох секунд, якщо кіно дуже відоме і всенародно улюблене. Але, іноді доводиться проводити аналіз зображення, визначаючи, з якої картини воно взято.

Отже:

1. Якщо ви хочете знайти фільм по кадру, перш за все, визначте, що це за картина. Якщо на фотографії є обличчя людей (актори), і вони вам відомі, подивіться їх фільмографії. Це можна зробити на сайтах відповідної тематики, наприклад: «Кинопоиск», або просто ввівши в пошуковий рядок вашого браузера прізвище та ім’я актора.

2. У разі, якщо фільмографія актора досить обширна, спробуйте звузити часовий діапазон шуканих фільмів. Уважно подивіться на кадр з кінострічки. Якщо його фарби не можна назвати яскравими, а саму картинку – ідеальною за якістю, швидше за все, цьому фільму вже більше двадцяти років. Зверніть увагу на те, за якою модою одягнені актори, які предмети побуту їх оточують. Звичайно, фільм за класичними творами минулого сторіччя можуть зняти і зараз, і це теж потрібно враховувати.

3. Враховуйте вік актора, зображеного в кадрі з фільму. Наприклад, перед вами на фото – Аліса Фрейндліх. Вона багато знімалася, її фільмографія дуже велика, і ви не знаєте (або не пам’ятаєте), з якого фільму цей кадр. Але, ви бачите, що тут вона вже досить немолода, і тому картини до 90-хх років минулого століття можна не розглядати.

4. Простішою є ситуація, якщо на фотографії є і партнер по фільму (і ви його знаєте). Тоді відгадати саму стрічку буде набагато простіше. Наберіть в пошуковому рядку свого браузера прізвища цих акторів, наприклад: Аліса Фрейндліх та Євген Миронов. У представлених результатах, напевно буде шуканий вами фільм. За наведеним тут прикладом, Googlе відразу ж видав результати – фільм «На Верхній Масловці».

5. Якщо ж актори, зображені в кадрі, вам невідомі, зверніть увагу на пейзаж або інтер’єр кімнати, намагайтеся хоч в чомусь знайти зачіпку. Визначте, кого виробництва перед вами фільм (наш або зарубіжний). Зробити це можна по ряду ознак: правосторонній рух машин на вулиці, іноземні написи на вивісках магазинів і т.п. Постарайтеся, зрозуміти, якої жанрової спрямованості перед вами кінострічка: бойовик, драма, комедія і т.п. Звичайно, зробити все це практично нереально, якщо в кадрі немає героїв, а дана лише статична картинка (пейзаж, інтер’єр кімнати і т.п.)

6. Але, якщо вам все-таки вдалося розпізнати жанр кінострічки, країну її виробництва і приблизні роки випуску, відкрийте каталоги зарубіжних фільмів цієї країни, що вийшли в певний період часу і перегляньте кадри з представлених фільмів, можливо, ви знайдете шукану схожість.
Tags: , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар