Як змінити колір очей у фотошопі

Одне з найпопулярніших бажань новачків, які щойно встановили фотошоп, є бажання дізнатися, як змінити колір очей у фотошопі. Це й зрозуміло, адже деякі тільки заради зміни кольору програму і встановили. І хоча для такої простої маніпуляції не потрібна складна програма, багатьом легше будь-яку графіку обробляти саме в Photoshop.

Для чого ж може знадобитися зміна кольору райдужної оболонки ока в фотошопі. У першу чергу це потрібно для аватарок. Припустимо, ви хочете на свій профіль у соціальній мережі поставити аватарку зі своєю реальною фотографією, але звичайна фотка виглядає якось понуро. Змінивши відтінок очей, ви збережете всі свої риси обличчя і додасте зображенню таємничість, пристрасність або загадковість. Залежить від обраного вами кольору.

Розберемо, як найпростіше змінити колір очей. Способів малювати в фотошопі безліч і всі вони годяться для таких цілей, ми розглянемо їх всіх і дамо наочне відео з найпопулярнішими техніками. Але крок за кроком покажемо, як змінити колір очей у фотошопі всього за 4 кроки.

Крок № 1

Вибираємо потрібне зображення і за допомогою полігонального ласо (L) обводимо райдужну оболонку ока. Тільки вона надає оку певний колір, і тільки вона нам і потрібна. Все, що чорне нехай залишається чорним, а все, що біле – білим. Обводимо райдужку, замикаємо виділення і дивимося, що у нас вийшло.

Крок № 2

Перетворимо виділене в новий шар. Для цього натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + J або натискаємо Шари-Новий-Шар як копія. Це потрібно для того, щоб швидко і багаторазово міняти колір очей. Адже можливо ви захочете поекспериментувати і зробити кілька варіантів і кольорів.

Крок № 3

Вибираємо шар з райдужкою і натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + U. З’явиться спеціальне меню, з трьома повзунками. Пересуваючи їх вліво-вправо ви можете отримати потрібний відтінок, працювати в фотошопі необхідно не поспішаючи. Краса цього інструменту в наочності. Ви бачите в реальному часі, що відбувається з зображенням і можете експериментувати з відтінками нескінченно. Навіть не знаючи за що відповідає кожен повзунок, можна підібрати потрібний колір.

Ось що вийшло у нас. Рекомендуємо зробити декілька найпопулярніших відтінків, як на фото нижче.

Нюанси: якщо ви ще не дуже добре користуєтеся ласо, то після того, як зміните колір і побачите, що подекуди контур нової райдужки не гарний, не рівний або виходить за межі, можете взяти Ластик, поставити не великий діаметр, не більшу силу натиску і підтерти зайві частини.

Пропонуємо вам ознайомитися ще з кількома підходами до того, як у фотошопі змінити колір очей (відео). Все так же показано дуже зрозуміло, покроково і наочно, до того ж можна використовувати отримані знання для того, щоб правильно підібрати колір волосся. Виберіть більш прийнятний варіант змін, який буде відповідати вашому рівню майстерності.

Зміна кольору волосся

Зміна кольору очей

Сподіваємося, стаття виявилася для вас корисною, вийшло в підсумку перетворити свою фотку так, як і хотілося. Якщо зацікавились малюванням в фотошопі, то можете спробувати змінити колір волосся в фотошопі. Творіть, вчіться, розвивайтеся.

 Tags: , , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар