Як зізнатися у зраді і чи варто?

Сталося так, що ви зрадили чоловікові або коханому. Ця подія для когось може бути цілком природною, так всі ми – вільні люди. Але для деяких це дійсно ціла подія, яка приводить шок, сором і жорстоку внутрішню кризу.

Давайте спробуємо розібратися, що з нами відбувається і що робити, якщо зрада мала місце.

109117_or

Визначимося з термінами

Залишилися, напевно, ще настільки чисті натури, які вважають зрадою думки про іншу людину, сон, в якому вони були в близьких відносинах з іншим, флірт з колегою і т.п. За великим рахунком, це свого роду компенсація відсутнього, сигнал про те, що у ваших стосунках щось розладналося або чогось не вистачає.

З іншого боку, є настільки просунуті та вільно мислячі жінки, які навіть секс не вважають зрадою, якщо займалися цим в презервативі або орально. Душею вони не втягувалися в процес – а значить, і вірність у коханні зберегли.

Жіноча зрада має глибоке коріння. Вона свого роду внутрішній протест жінки проти існуючих відносин.

Подумайте про причини, які призвели до зради

  • Якщо вона викликана не миттєвим поривом, а глибоким, часом неусвідомлюваним до кінця переконанням, що союз вичерпав себе, треба терміново щось змінювати. Така зрада закономірна. «Все до того йшло», – можна сказати про таку зраду.
  • Але причина може бути і незначною. Просто нудно. Хотілося розслабитися і розважитися. Найшло якесь хвилинне запаморочення, вино вдарило в голову, ситуація спровокувала (вечірка, весела компанія, всі розслаблені). Іноді зрада – це просто задоволення цікавості.
  • Можливо, причиною зради було бажання щось довести або помститися. Свого роду констатація, що ви ще комусь подобаєтеся, варті уваги, викликаєте бажання. Як правило, такі зради викликають почуття провини і каяття.

Подумайте про свою поведінку постфактум

Воно багато в чому залежить від причини. Але важливо зрозуміти для себе і такі моменти: чи дорога вам людина, якій ви змінили, чи хочете зберегти з нею стосунки, або зрада стала для вас своєрідним поштовхом, який тільки прискорить розрив.

Іноді чуйний і люблячий партнер здогадується про зраду. Тому що як би ви того не хотіли, зв’язок з іншим чоловіком накладає на вас непомітний з першого погляду, ледь відчутний, але виразний відбиток.

У цьому немає нічого дивного чи чарівного, ніяка це не містика і не мракобісся – це відображення ваших власних переживань і думок з приводу того, що сталося. Щось невловимо змінюється у вашій поведінці, погляді, словах. Це важко позначити конкретно, але у людини, уважної до вас, яка бачить вас кожен день, любить, це відчуття неодмінно з’явиться. Зовсім не обов’язково вона зв’яже це зі зрадою.

Якщо ви не хочете псувати відносин, шкодуєте про випадковий зв’язок і хочете його забути, то забудьте – і це, як у дзеркалі, відіб’ється на вас. А для неспокійного коханого, та й для самої себе, придумайте правдоподібне і раціональне пояснення своїм змінам.

bfb44cd119e9e4b3c31db16f069004b6024f4a92_413

Визнаватися або не визнаватися?

Наприклад, Крістен Стюарт «зламалася» і зізналася у зраді Роберту Паттінсону. «Я глибоко шкодую, що заподіяла біль людям, які мені дорогі, і всім тим, кого ця ситуація торкнулася. Мій хвилинний нерозсудливий порив поставив під удар найважливіше в моєму житті, людину, яку я найбільше люблю і поважаю, Роба. Я люблю його, я так його люблю, і мені дуже шкода », – сказала 22-річна голлівудська актриса в одному з інтерв’ю.

Зняти з душі камінь, щиро покаятися і більше ніколи цього не робити або залишити факт зради в таємниці і ще довго переживати з цього приводу? Все дуже індивідуально. Є такі емоційні натури, які з розуму зійдуть, якщо не викладуть всю таємницю, сумління з’їсть їх дощенту.

Чоловік, який про щось здогадується, шерстить ваші контакти за всіма напрямами. І ви у страху здригаєтеся від кожного клацання телефонної кнопки або мишки: раптом смс-ка залишилася, раптом у розмові з подругою в скайпі чи асьці обмовилася або натякнула, раптом по фотографіях, по відображенню в окулярах дізнається про ваш курортний роман.

Можна, звичайно, тисячу разів звинуватити подумки його самого – мовляв, навіщо одну відпустив на море або як він сміє ритися в моєму мобільнику. Але вам-то від цього не легше. Тоді ви і вирішуєте, що краще у всьому зізнатися, а там будь що буде.

Зізнаючись у зраді, ви, може бути, і полегшуєте душу, але одночасно піддаєте небезпеці себе та оточуючих.

podrugi

Як відреагує на звістку ваш чоловік? Розраховуючи на його розуміння, ви ризикуєте його втратити. Або піддатися відповідній реакції, яка може бути вкрай для вас неприємна. А раптом він кинеться вас душити, як ревнивець мавр?

  • Не зміняться ваші стосунки до гіршого? Чи повернеться щирість і довіра? Чи не буде з цього часу чоловік підозрілий і ревнивий без приводу? Чи не подасть на розлучення, не відлучить вас від виховання своєї дитини? За великим рахунком, шлюби руйнують не самі зради, а те, що вони стали предметом гласності.
  • Чи стане вам легше, якщо ви, добившись власного спокою, примусите страждати його?

Іноді так і кортить розповісти йому – щоб зрозумів, яка ви у нього цінна і затребувана і як він не правий, ігноруючи або проявляючи недостатньо знаків уваги. Але обережно! Це досить небезпечно!

Розповівши чоловікові про свою зраду, підсвідомо ви розраховуєте на те, що він зробить висновки і стане до вас більш уважний. Але ефект від вашого визнання може виявитися діаметрально протилежним. І замість палких зізнань він вирішить, що йому і справді не варто звертати на вас уваги.Tags: , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар