Як збільшити груди

Як збільшити груди? Це питання хвилює не тільки дівчат-підлітків, але і дорослих жінок, не задоволених розміром своїх рідних грудей. Їм здається, що маленькі груди непривабливі, не збуджують чоловіків і є причиною мало не всіх життєвих негараздів. Вірно те, що власниці бюстів третього-четвертого розміру привертають більше чоловічих поглядів (ви дійсно хочете, щоб на вас всі «витріщалися»?). Вони мають можливість одягати відвертіші наряди, їм не потрібні бюстгальтери з поролоном, на пляжі ніхто не скаже їм: «Дівчинка, а ти одна або з мамою?» І т.д. Мда, плоскі груди доставляють певні незручності …

Людство пішло нам назустріч і винайшло декілька методик збільшення грудей.

Креми для збільшення грудей

Давайте відразу вирішимо, чого нам хочеться. Отже, ми хочемо мати груди об’ємні, сексуально підняті (а не «вуха спанієля»), округлі і пружні. Методика перша: існують спеціальні креми і капсульовані біологічно активні добавки для збільшення грудей. Так, у країнах заходу популярні капсули QUICK BUST PILLS. Вони містять 13 компонентів, що впливають на розмір грудей. Це негормональний препарат, тому прийом капсул ніяк не відіб’ється на вазі. Виробники стверджують, що ці капсули викликають зростання залозистої тканини молочної залози. Одна баночка (90 капсул) коштує $ 29. Приймати капсули можна від трьох місяців до півроку. Ці та подібні їм капсули мають ефект, але мінус в тому, що цей ефект досить нетривалий. Варто припинити приймати капсули і груди знову зменшиться до розміру визначеного природою.

Щоб закріпити і підсилити дію капсул фірма-виробник рекомендує користуватися кремом BioBustCream (ціна $ 29 – $ 33). Дія крему заснована на містяться в ньому фітоестрогенів. Ці речовини дійсно стимулюють збільшення грудей. Груди як би набухають, проте не забувайте, що крем діє лише тоді, коли ви їм користуєтеся постійно. Варто припинити його використання і груди досить швидко повернуться до колишнього стану. Це лише одне найменування, насправді існує дуже багато кремів і пігулок. Яка їхня ефективність сказати не можу, на собі не пробувала. Так що кожній доведеться діяти на свій страх і ризик.

Апаратний спосіб збільшення грудей

Можна спробувати збільшити груди механічно. Є різні пристрої, але принцип їх роботи приблизно однаковий. Апарат являє собою насос і чашку (лійку) для молочної залози. Груди вкладаються в чашку і насос створює невеликий вакуум в чашці. Силу вакууму регулює сама жінка. Вельми сумнівні твердження виробників про те, що механічний вакуумний масаж здатний запустити процес зростання нових клітин молочної залози. Можливо, деякі жінки отримають задоволення від такого масажу, але не більше. Коштує такий прилад приблизно $ 50. Особисто мені такий спосіб не вселяє довіри. Моя подруга користувалася вакуумним молоковідтсосом під час годування грудьми. Принцип дії молоковідсоса і приладу збільшення грудей однаковий. З її грудьми молоковідсос створив щось моторошне: прекрасний четвертий розмір перетворився на дві «порожні наволочки». Груди сильно розтягнулися і відвисли.

Є і народні засоби для збільшення грудей.

Перше місце серед них належить капусті. Нібито поїдання капусти провокує зростання грудей. Так, вчені підтверджують, що під час статевого дозрівання дівчат капуста може надавати стимулюючу дію на зростаючу молочну залозу. Але для дорослих дам цей спосіб практично даремний.

Інший народний засіб для збільшення грудей – їсти сире тісто. Ефективність цього методу не підтверджена ніякими науковими даними. Але можу припустити, якщо ви з’їсте дуже багато тіста, ви скоріше отримаєте проблеми з травленням, ніж великий бюст.

Ще можна спробувати робити йодні сіточки або накладати гірчичники. Гірчичник і йод підсилюють притік крові. Це може допомогти збільшенню грудей. Але ці способи чреваті опіками шкіри, якщо перестараєтеся.

Можна випробувати такий спосіб для збільшення грудей: купуєте в аптеці сухі шишки хмелю. Одну столову ложку хмелю заварюєте склянкою окропу і залишаєте в термосі на 6-8 годин. Пити настій потрібно перед їжею три рази на день, по півсклянки. Я чула як захоплені, так і скептичні відгуки на цей спосіб. Напевно, залежить від організму, так що ніхто заздалегідь не зможе передбачити, який спосіб збільшення грудей виявиться оптимальним саме для вас.

Пластична операція по збільшенню грудей

Об’єктивно доведено, що на сьогоднішній день найефективнішим способом збільшення грудей є пластична операція. Саме про цей метод я розповім детальніше, тому що тільки хірурги можуть гарантувати збільшення грудей надовго. Після операції груди не «спадуть» і не повернуться до колишніх розмірів, адже всередині буде встановлений імплантант.

Прийшовши на консультацію, пацієнтка зможе побачити змодельовані комп’ютером свої майбутні груди. Існує комп’ютерна програма, яка використовує зображення бюста пацієнтки в профіль і дозволяє порівняти результати «до» і «після» майбутньої операції. Щоб не виникло ускладнень, перед операцією жінка консультується у маммолога і здає аналізи.

Види імплантантів

При хірургічній операції в груди імплантується імплантант. Імплантанти бувають двох видів: наповнені фізіологічним розчином і гелі.

Фізрозчин – це фізіологічний розчин, він постійно застосовується в медицині і не небезпечний для організму. Простіше кажучи, це стерильний розчин хлориду натрію, кухонної солі. Імплантанти з фізіологічним розчином чимось нагадують мішечки з водою. Фізрозчин перетікає в імплантанті вільно і може утворювати складки. Якщо на імплантанті утворилася складка, на грудях виникає неприваблива борозна. Серед переваг імплантантів з фізіологічним розчином – їх відносна дешевизна

Силіконовий гель схожий на м’яке желе. Він не тече, не утворює складок, абсолютно стерильний і … коштує набагато дорожче, ніж імплантант з фізрозчином. Протези мають краплеподібну форму, що дозволяє поліпшити навіть зовсім плоскі груди. Якщо груди не зовсім плоскі, а просто обвисли, лікар може порадити використовувати імплантант у формі півсфери. Імплантанти каплеподібної форми є найбільш сучасними і дорогими. Раніше імплантанти були гладкими, тепер проводять спеціально текстуровані імплантанти. З вигляду вони здаються злегка шорсткими. При найближчому розгляді видно, що поверхня імплантанта покрита безліччю мікропор. Завдяки такій поверхні імплантант надійно вростає в тканині грудей і стає як би одним цілим з вашими натуральними грудьми. Зафіксований таким чином імплантант не обертатиметься навколо своєї осі і нікуди не зміститься з того місця, на яке його встановив хірург.
Вартість операції разом з вартістю імплантанта, знаходження в стаціонарі і всіх необхідних обстежень $ 4000 – $ 6000.

Як проходить операція

Операція зі збільшення грудей проводиться під загальним наркозом. Протез імплантують або безпосередньо під молочну залозу, або під великий грудний м’яз. Як саме розмістити імплантант, вирішує хірург і пацієнтка у кожному конкретному випадку. Імплантант буде надійно «захований» під шаром м’язів і жиру, так що ніхто його ніколи не «промацає».

Розріз робиться в одному з вибраних для цього місць: у складці під грудьми, в пахвовій западині, навколо ареоли соска або над пупком. Розріз над пупком робиться рідко і лише для установки імплантантів з фізіологічним розчином. Розріз по зовнішньому краю ареоли соска майже не помітний, тому що знаходиться в області пігментованої тканини. При такому типі розрізу хірург повинен діяти дуже обережно, щоб не пошкодити молочну залозу. Розріз по ареолі соска може мати один неприємний наслідок – сосок може частково або повністю втратити чутливість.

Найбільш зручний для лікаря розріз в складці під грудьми. Зазвичай такі розрізи застосовують, коли одночасно з операцією по збільшенню грудей проводиться і підтяжка грудей. Розрізи заживають добре, місця розрізів стають практично безбарвними вже через півроку після операції. Імплантанти не заважають грудному вигодовуванню і не потрапляють в грудне молоко.

Для встановлення імплантантів з фізіологічним розчином потрібні розрізи менші, ніж для встановлення силіконових протезів. Це відбувається тому, що імплантант з фізіологічним розчином поміщається в груди порожнім. Наповнення його фізіологічним розчином відбувається через спеціальний клапан в імплантанті, і робиться це вже в післяопераційний період.

Післяопераційний період

Якщо не виникнуть ускладнення, жінка проводить у лікарні не більше трьох днів після операції. Найважча – перша післяопераційна доба. Хоча жінка отримувала загальний наркоз і місцеву анестезію, болі після закінчення дії наркозу можуть бути просто пекельними. C кожним днем больові відчуття зменшуватимуться, поки не зникнуть зовсім. Звичайно, більшість жінок прагнуть швидше покинути стаціонар і повернутися до свого звичайного життя, тому лікарі напевно підуть вам назустріч і відпустять додому якнайшвидше. Звичайно, якщо у них не виникає сумнівів щодо результатів проведеної операції. Щоб швидше позбавитися від болю потрібно носити спеціальний компресійний бюстгальтер, який не дозволяє грудям відвисати, і надійно підтримує їх.

Пластична хірургія стрімко розвивається, нарощує досвід і технології, тому відсоток ускладнень після операцій по збільшенню грудей постійно знижується. Проте вірогідність ускладнень існує при кожній операції.

Найчастіше ускладнення – зниження чутливості соска, а іноді і більшої площі грудей. З часом чутливість відновлюється, і лише у невеликого відсотка жінок вона залишається зниженою.
Після невдало проведеної операції по збільшенню грудей можуть виникати гематоми, грубі рубці. Також може виникнути тверда сполучна оболонка навколо імплантанта, із-за чого груди набувають дивної кулястої форми. Таке ускладнення вимагає нового хірургічного втручання.

Повторюся, що відсоток ускладнень невисокий, і не варто боятися. Адже, швидше за все, ви потрапите в число щасливих володарок нових великої і красивих грудей.

Вам вирішувати, який спосіб для збільшення грудей спробувати. Можна сказати, що креми і пігулки дають тимчасовий і сумнівний ефект. Народні засоби змахують на середньовічні тортури, але серед них може виявитися відповідний вам спосіб. Кожна жінка хоче бути привабливою і бажаною. І повірте, плоскі груди – ще не найстрашніше у житті.

Перш ніж зробити щось радикальне для збільшення грудей, спробуйте прийняти своє тіло таким, яким його створила природа. Хтось із великих сказав: «Будь-яка жінка може бути прекрасна в тому фізичному тілі, яким вона володіє. Тільки потрібно полюбити своє тіло ». Це дійсно так. Навчіться любити себе і оточуючі теж вас полюблять. А ваші маленькі груди стануть вашою родзинкою і справжнісінькою приманкою для чоловіків.

Читайте про те, які продукти допомагають збільшити груди.Tags: ,

Category: Інше

Коментарі (2)

 1. Aleksandr коментує:

  Те, що всім чоловікам подобаються великі груди -це міф,навязаний рекламою.
  На силіконові чи гелеві груди приємно дивитися, але при статевих відносинах вони нагадують ризові вироби з секс шопу, та викликають враження обману, несправжності.
  Гарна та пружна форма – це те, що потрібно кожному “мачо”. Вона досягається для більшості жінок тільки правильною осанкою та заннятям фізичними вправами.
  Декому взагалі подобаються маленькі – вони підсвідомо “зменьшують” вік жінки.
  “На вкус и цвет товарищей нет” – е російське прислівя у цьому випадку є справедливим.
  Так само як і худенька чи повненька жінка.
  Струнка жінка виглядає молодшою, але в ліжку “повненька” дає чоловікові більше задоволення.
  Дівчата, залишайтеся собою, ми вас любимо такими , які ви є справжніми.

 2. Андрій Ц. коментує:

  Повністю згідний з 1-им коментарем. Некомплексуйте.

Залишити коментар