Як зав’язувати шнурки, щоб вони ніколи не розв’язувалися

Більшість з нас щодня зав’язує шнурки на черевиках. Це нехитре вміння зазвичай освоюється в дитинстві, і живе з нами все життя. Навряд чи вас ніколи не турбувало мимовільне розв’язування шнурків.

b62b9f15166a528c0eaa1fc285daaa66

 

Можливо, проблема була в матеріалі, а, швидше за все, в самому вузлі.

Звучить неймовірно, але існує величезна кількість способів зав’язування шнурків. У цій статті я спробую описати найбільш надійні та швидкі з них.

Почнемо з двох звичних для всіх способів шнурування черевик. Думаю, що багато хто користується одним з них щодня.

usual-520x444

 

Стандартний спосіб зав’язування черевик

bunny-520x453

Заячі вушка

Якщо ви зав’язуєте шнурки методом з однією з картинок вище, то у мене для вас гарні новини. Далі ми розглянемо набагато ефективніші і прекрасні за всіма своїми параметрами вузли.

Почнемо зі способу Айана Фігена з Австралії. Він додумався застосовувати дуже швидкий і надійний вузол в повсякденному житті, і тепер активно розповідає про свій метод людям. До речі, більшість зображень запозичено з сайту Айана.

3

Спосіб Айна Фігена

Наступний вузол називається «Вузол хірурга». Також може носити назву «Вузол шерпи». Я думаю, що це неспроста. Спосіб в’язки не найпростіший, але надійність вражає уяву. За кілька днів тестування, цей вузол не розв’язався у мене жодного разу.

surgeon-520x613

Вузол хірурга

Нарешті, найкращий на мій погляд представник списку – «Подвійний ковзний вузол». Він дуже просто зав’язується і дуже добре тримається.

5

Подвійний ковзний вузол

Тепер беріть в руки черевики і без зайвих зволікань освоюйте метод, який найбільш сподобався вам, а краще всі відразу. Сподіваюся, що вже ваші діти ніколи не будуть сприймати всерйоз слова «А у тебе шнурок розв’язався!»Tags: ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар