Як зав’язувати шнурки, щоб вони ніколи не розв’язувалися

Більшість з нас щодня зав’язує шнурки на черевиках. Це нехитре вміння зазвичай освоюється в дитинстві, і живе з нами все життя. Навряд чи вас ніколи не турбувало мимовільне розв’язування шнурків.

b62b9f15166a528c0eaa1fc285daaa66 300x300 Як завязувати шнурки, щоб вони ніколи не розвязувалися

 

Можливо, проблема була в матеріалі, а, швидше за все, в самому вузлі.

Звучить неймовірно, але існує величезна кількість способів зав’язування шнурків. У цій статті я спробую описати найбільш надійні та швидкі з них.

Почнемо з двох звичних для всіх способів шнурування черевик. Думаю, що багато хто користується одним з них щодня.

usual 520x444 300x256 Як завязувати шнурки, щоб вони ніколи не розвязувалися

 

Стандартний спосіб зав’язування черевик

bunny 520x453 300x261 Як завязувати шнурки, щоб вони ніколи не розвязувалися

Заячі вушка

Якщо ви зав’язуєте шнурки методом з однією з картинок вище, то у мене для вас гарні новини. Далі ми розглянемо набагато ефективніші і прекрасні за всіма своїми параметрами вузли.

Почнемо зі способу Айана Фігена з Австралії. Він додумався застосовувати дуже швидкий і надійний вузол в повсякденному житті, і тепер активно розповідає про свій метод людям. До речі, більшість зображень запозичено з сайту Айана.

3 300x289 Як завязувати шнурки, щоб вони ніколи не розвязувалися

Спосіб Айна Фігена

Наступний вузол називається «Вузол хірурга». Також може носити назву «Вузол шерпи». Я думаю, що це неспроста. Спосіб в’язки не найпростіший, але надійність вражає уяву. За кілька днів тестування, цей вузол не розв’язався у мене жодного разу.

surgeon 520x613 254x300 Як завязувати шнурки, щоб вони ніколи не розвязувалися

Вузол хірурга

Нарешті, найкращий на мій погляд представник списку — «Подвійний ковзний вузол». Він дуже просто зав’язується і дуже добре тримається.

5 300x289 Як завязувати шнурки, щоб вони ніколи не розвязувалися

Подвійний ковзний вузол

Тепер беріть в руки черевики і без зайвих зволікань освоюйте метод, який найбільш сподобався вам, а краще всі відразу. Сподіваюся, що вже ваші діти ніколи не будуть сприймати всерйоз слова «А у тебе шнурок розв’язався!»Tags: ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар