Як завантажити пісні з контакту

Якщо говорити про найбільшу колекцію музики в Інтернеті, то можливість завантажити пісні з контакту буде першочерговим завданням для кожного. Адже саме в цій соціальній мережі з’являються найсвіжіші та найпопулярніші музичні файли. Там можна знайти абсолютно все, а якщо чогось немає, то можна попросити на стіні у близькій за тематикою групи і вам “залиють” необхідну композицію.

Як скачати пісні з контакту

Спеціально для цієї статті протестовано близько 15 способів і вибрано 4 найбільш зручних і перевірених користувачами. Можна було описати на багато більше, але було прийнято рішення розглянути унікальні, специфічні для контакту програми.

Сьогодні ми говоримо про музику. Її в соціальній мережі більш ніж достатньо і якщо ви встановите собі хоча б одну з тих розробок, які зараз будуть вам запропоновані, то назавжди закриєте для себе питання з підбором музики для плейлиста. Отже, поїхали!

Почнемо, мабуть, з одної дуже грамотної і зручної програмки, яка називається vkontakte.dj і завантажується абсолютно безкоштовно з офіційного сайту. Можливо ви вже чули про неї, але не звертали уваги. Але зараз ми розповімо і опишемо всі її переваги та можливості, після чого ви напевно захочете завантажити пісні з контакту, використовуючи саме її.

 • vkontakte.dj абсолютно безкоштовна, хоч в правому вікні і є не нав’язливий рекламний банер
 • можливий пошук по виконавцях і альбомах. Тобто вам не потрібно буде заходити в соціальну мережу, вишукувати якісь посилання на відео, а потім вставляти їх в прогу. Можна тут же все знайти і завантажити. Більш того, з неймовірної кількості повторюваних треків однієї і тієї ж пісні, vkontakte.dj сама вибере найкращий бітрейт і запропонує його для завантаження
 • але ви не повинні завантажувати “кота в мішку”, можете прослухати прямо у вікні програмки, адже в ній є вбудований плеєр, який прекрасно працює як з аудіо, так і з відео
 • ну і ще одна «приємність» про яку хочеться сказати окремо. Якщо ви бажаєте завантажити пісню в контакті, але не знаєте яку конкретно, просто хочеться чогось новенького, то є можливість вибрати новинку із чарту. Чарт оновлюється щодня і будується на основі плейлистів популярних радіостанцій. Дуже зручно і свіжо.

Сподіваємося у вас виникло бажання спробувати дану розробку у дії, і ви вже завантажили і встановили програму. Увага, якщо не хочете встановлювати яндекс бар, то заберіть відповідні галочки під час установки. Тепер розповімо про те, як користуватися vkontakte.dj і не заплутатися. Не дивлячись на те, що інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, опишемо кожен крок в подробиці:

 • першим кроком після запуску програми, є авторизація. Ви повинні ввести свій логін і пароль, адже, по суті, програма це якийсь браузер, що працює на основі Internet Explorer і дозволяє качати те, що вам потрібно. Для того щоб авторизуватися у соціальній мережі і зрозуміти, як завантажити пісні з контакту, необхідні дані для входу. Якщо вас щось бентежить, то можете створити новий профіль вконтакте, порожній, і качати все з нього.
 • після авторизації ви можете вибрати можливість качати зі свого профілю, з профілю друга і просто знайти потрібну композицію. У лівій верхній частині є рядок пошуку, куди ви можете ввести свій запит. Вводимо, чекаємо, і через кілька секунд бачимо список доступних композицій. Поряд стоятимуть іконки, які дозволять завантажити окрему пісню або весь альбом (чорна нота і синій диск відповідно). При натисканні на прослуховування в правій нижній частині з’явиться плеєр, що програє композицію.
 • якщо не хочете завантажувати, то можете затиснути ліву кнопку миші і перетягнути пісню в праве велике вікно, там формується ваш плейлист. Все просто, якщо щось виявилося не зрозумілим, подивіться відео інструкцію по роботі з vkontakte.dj:

Але ж не обов’язково, що вам буде хотітися весь час багато музики, новинок і так далі. Можливо, ви просто любите іноді завантажувати улюблені мелодії і робите це дуже рідко. Спеціально заради такого встановлювати якісь програми не хочеться. Повністю вас розуміємо і пропонуємо подивитися в сторону плагіна для браузерів під назвою VKSaver. Качайте поки з офіційного сайту, а ми розповімо, що це за плагін і як працює.

Після того, як ви встановите завантажений файл і перезавантажите улюблений браузер, треба буде зайти як завжди в соціальну мережу вконтакте під своїм логіном. Так як ми хочемо скачати пісню з контакту, то її спершу потрібно знайти. Для цього користуємося вбудованим пошуком соц.мережі. Музика буде знайдена, але на відміну від звичайного списку запропонованих композицій, в новому під кожною піснею буде синя кнопка з написом «SAVE».

Як тільки ви на неї натиснете, будете переправлені на офіційний сайт VKSaver? де спеціально для вас вже буде сформоване пряме посилання на завантаження композиції. Залишається тільки ще раз натиснути на кнопку «Завантажити» на червоному тлі і вибрати у випадаючому меню «зберегти як». Після цього музичний файл буде завантажений на ваш жорсткий диск.

У цього способу є як плюси, так і мінуси. Не дивлячись на те, що скачати пісню в контакті цим методом можна, для тих, хто завантажує багато і часто – не дуже зручно. По одному файлу працювати складно, немає можливості качати альбомами і створювати плейлисти. Та багато чого немає. Але зате якщо вам потрібен тільки один мультимедійний файл і ви лінуєтеся заради цього встановлювати окрему прогу, то цей спосіб – найкраще рішення. Ось відео інструкція про те, як качати пісні з контакту VKSaver-ом:

Третьою за рахунком програмою, яка з легкістю впорається із завданням, позначеною в заголовку, є розробка під назвою VKLife. Знаходиться вона на офіційному сайті проекту, а завантажується безкоштовно з сусіднього сайту, відкривається після натискання кнопки «Завантажити». Після встановлення ви будете мати можливість скористатися прогою, з’єднаною з браузером Internet Explorer, і яка використовує його для пересування по Інтернету.

 • Для того, щоб завантажити пісні з контакту потрібно налаштувати програмку після установки, клацнути або зняти кілька галочок, які включають додаткові функції – відстеження повідомлень і відстежування списку друзів
 • після цього ви вводите адресу соціальної мережі в верхній адресний рядок програми і переходите на сторінку авторизації. Вводите свої дані, і потрапляєте на свою сторінку
 • після цього вашому погляду відкриється робоча площа, розділена на три частини. Ліва – найбільша і дві частини в правій стороні. Ліве вікно містить всю інформацію про сторінку і найбільше схоже на звичайний браузер. Праворуч вгорі ви можете шукати музику або відео, дивитися інформацію про кожен файл і прослуховувати те, що потрібно.
 • як тільки знайдете те, що зацікавить – переводьте погляд в нижнє праве вікно і тисніть на кнопку «Завантажити». Вибираєте куди буде здійснюватися завантаження, і тиснете «Ок»
 • тепер ви знаєте, як завантажити пісні з контакту, але на цьому функції VKLife не закінчуються. Вона так само можуть оповіщати про нові повідомлення, якщо її згорнути в трей, може регулярно зіставляти ваші списки друзів і повідомляти, якщо хтось його покинув, здатна завантажувати графіті, відео і багато чого ще. Підтримує, до речі, не тільки завантаження з найпопулярнішої соціальної мережі в рунеті. Ось інструкція по роботі з VKLife.

Ну і четверта програма, яку ми хотіли б розглянути, називається VKMusic і завантажити її можна з офіційного сайту абсолютно безкоштовно. Пред тим як приступити до опису її функцій і можливостей, варто зауважити, що вона багато в чому схожа на першу, розібрану нами прогу, хоч ще й не відомо, хто створив свій витвір першим. До того ж можна і відео завантажувати, наприклад, сподобався ролик про те, як навчитись правильно цілуватись, вставили посилання на нього і завантажили.

Завантажити пісню з контакту, використовуючи VKMusic дуже просто, але це раніше розробка була призначена виключно для соціальної мережі, зараз вона завантажує музику і відео з десятків найпопулярніших ресурсів і робить це дуже добре. Зараз розберемо, які кроки вам потрібно буде пройти, для того щоб отримати бажаний музичний файл.

 • після установки програми на комп’ютер, відразу ж авторизовуватись вконтакте не потрібно, можна протестувати функціонал на інших сервісах
 • в верхній пошуковий рядок вводимо свій запит – пісню, виконавця, назва відео або що-небудь ще
 • потім натискаємо на праву частину кнопочки «Пошук» і в випадаючому меню клацаємо на назву сайту, за яким будемо шукати
 • тиснемо на ярличок з зображенням лупи або клацаємо “Ввести на клавіатурі”
 • у верхній половині екрану проги будуть з’являтися треки, і тривати це буде дуже довго, поки ви не натиснете кнопку «зупинити пошук»
 • тепер починаємо переглядати, що ж знайшлося, чи є відповідна якість і так далі
 • клацаємо на ту музику, що нам потрібна і тиснемо на кнопку «додати в завантаження». Або завантажити пісню в контакті можливо просто клацнувши два рази на назву композиції
 • вона відразу ж переміститися в нижню половину екрана, де можна буде спостерігати за ходом завантаження
 • коли завантаження закінчитися, переходимо в папку, куди все збереглося, або прослуховуємо трек прямо у вбудованому плеєрі VKMusic

Просто, зручно і функціонально, якщо щось залишилося за межами вашого розуміння – рекомендуємо ознайомитися з наочним відео, по роботі з цим дивом думки програмістів:

Як бачите, завантажити пісні з контакту простіше, ніж може здатися. Головне при цьому не забувати про те, що всі файли комусь належать і їх можна використовувати тільки для власних потреб. Якщо не виходить здійснити завантаження з вконтакте одним способом, переходьте до наступного і так до тих пір, поки результат вас не задовольнить.

 Tags: , , , ,

Category: Інше

Коментарі (1)

 1. celine boston tote bag коментує:

  I’ll immediately grasp your rss feed as I can not find your e-mail subscription hyperlink or newsletter service. Do you have any? Please permit me understand in order that I may just subscribe. Thanks.

Залишити коментар