Як зарядити автомобільний акумулятор

Акумулятор, що сів – суща біда. Причин його виходу з ладу може бути маса: це й не виключена магнітола, і палаючі всю ніч фари. Один з найстрашніших ворогів Вашого акумулятора – мороз. При мінусових температурах він може переохолодитися і тоді навіть найдосвідченіший автомобіліст не зможе завести машину. Основні проблеми наступають нижче позначки – 20 ° С. Вони пов’язані з тим, що електроліт втрачає ємність і акумулятор не виробляє необхідний для стартера струм.

Найнадійніший і перевірений спосіб зарядки акумулятора, який віддає перевагу більшість автомобілістів, – “прикурювання”. Для цього акумулятор Вашого автомобіля-пацієнта з’єднують з акумулятором автомобіля-донора за допомогою спеціального дроту – прикурювача з металевими затискачами на кінцях. Безперечно це один з найдієвіших способів, але, на жаль, на практиці застосувати його не завжди є можливість. От якщо Ви, наприклад, опинилися в безлюдному місці, де немає ні душі, що тоді?

Не впадайте у відчай, вихід є – п’яний акумулятор. Для цього Вам необхідно роздобути пляшку червоного сухого винця. Ні, не для того, щоб напитися з горя, як Вам могло здатися з початку, хоча пропустити стаканчик інший для зігріву не забороняється. Від Вас необхідно буде акуратно влити у відсіки з електролітом грам 300 червоного сухого вина і почекати хвилин 15. Розпочнеться потужна екзотермічна хімічна реакція між електролітом і вином, яка збільшить напругу і знизить внутрішній опір акумулятора, тобто він прогріється і відновить свою ємність. Автомобіль заведеться, але акумулятор 100% стане “п’яницею”. Тому користуватися даним методом можна лише в екстрених випадках, коли відновлення роботи акумулятора від інших джерел неможливо. Даний спосіб здатний виручити Вас в безвихідній ситуації, але він згубний для акумулятора, так як робить його одноразовим джерелом енергії. Удачі на дорогах, бережіть себе!Tags: , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар