Як відучити чоловіка пити?

Напевно, всі жінки погодяться, що жити в одному будинку, в одній квартирі з алкоголіком просто неможливо. У тому місці, де глава сімейства вживає алкогольні напої, страждають не лише дорослі, а й діти. Звичайно, будь-яка жінка, яка розмірковує над питанням, як відучити чоловіка пити, може відшукати безліч рецептів від даної проблеми. Це, наприклад, і різні змови, заклинання і підмішування до алкоголю різноманітних трав, і навіть деяка допомога від чаклунів. Але, на жаль, все це, як правило, не допомагає. Відучити чоловіка пити спиртне можна тільки лише в тому випадку, коли він сам цього забажає. Але ж йому можна трохи допомогти в цьому, підштовхнути. Можете запропонувати йому прочитати про те, як алкоголь впливає на організм і свідомість.

Спробуйте зробити все, щоб ваш дорогоцінний чоловік побажав кинути пити. Для цього він зобов’язаний осмислити недоцільність свого існування в п’яному вигляді, пригадати своє минуле, коли він ще був цілком адекватною людиною і не пив. Нехай він відрефлексує і подумає, яке майбутнє його може чекати, якщо буде продовжувати вживати спиртне. Можете прочитати 10 порад “Як кинути пити“.

В той час, коли ваш чоловік знову пиячить, сфотографуйте або зніміть його на відеокамеру. Якщо у нього є совість, якщо стадія алкоголізму ще не досягла свого фіналу, то цілком можливо йому стане соромно за свою некоректну поведінку. І він, звичайно ж, кине пити алкоголь, хоча б на час.

Можете натякнути йому, що надмірні узливання пива або іншого спиртного можуть привести до погіршення потенції і інших захворювань. Наведіть доводи, покажіть статті на дану тему.

Ще як відучити чоловіка пити? Поради психолога дружинам говорять наступне: дайте вашому супутнику життя те, що допоможе замінити йому алкоголь. Нехай займеться яким-небудь видом спорту, можна це робити і разом. Спробуйте знайти гідну заміну спиртного.

Коли ваш благовірний приносить пиво та інший алкоголь додому, ні в якому разі не влаштовуйте скандали, не розпалюйте конфлікт, тримайте себе в руках. Просто скандал – це якийсь привід шукати розраду в спиртному. Тому не потрібно провокувати чоловіка.

Також треба відлучити чоловіка від компаній, які люблять напиватися. Тільки не лайте її, адже там його друзі. Щонайменше, ваш чоловік переконаний в цьому. Тому зробіть все по-розумному. Займіть всі його вільний час різними сімейними справами: ремонтом, доглядом за дитиною. Ось як відучити чоловіка пити спиртне ви можете. Причому так ви підвищите його самооцінку, і у нього не залишиться часу піти кудись.

Таким чином, не опускайте руки, боріться. А якщо нічого не допомагає, то зверніться до фахівців.

Читайте також:Tags: , , , ,

Category: Психологія, Стосунки та Емоції, Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар