Як вибрати фотокамеру – рекомендації фотографа

Питання про те, як вибрати фотокамеру є досить актуальним. Кожна людина, яка хоче мати яскраві спогади про прожите життя повинна обзавестися цим електронним пристроєм. Сімейні свята, корпоративні вечірки, відпочинок з друзями – все це знаходить своє відображення в фотознімках. Після багатьох років, гортаючи альбом, кожному буде приємно згадати пережиті колись відчуття.

Щоб дорогі вам спогади не були зіпсовані некоректною роботою фотографічної техніки, перш ніж іти в магазин потрібно точно знати, як вибрати фотокамеру.

На сьогоднішній день існує чотири категорії фотографічної техніки.

  • Компактні цифрові мильниці;
  • Мильниці з творчими настройками;
  • Аматорські дзеркальні фотоапарати;
  • Професійні повноформатні камери.

Якщо ви хочете в повній мірі відчути себе фотографом і отримувати ідеально чіткі знімки, то варто зупинити свій вибір на останніх двох категоріях. Один раз, витративши доларів 700-800, ви на довгі роки забудете про те, щоб обновляти фотографічну техніку. Якість зроблених фотографій вражає своєю чіткістю і яскравістю фарб, а можливість використання різних об’єктивів, дозволяє комфортно використовувати ці гаджети в будь-яких життєвих ситуаціях.

Вибирати дороге обладнання варто тільки в тому випадку, якщо вам цікаво займатися фотомистецтвом, і ви плануєте 80% фотографій створювати в режимі ручних установок. Якщо ж вам лише зрідка хочеться поекспериментувати з налаштуваннями діафрагми і витримки, то вам з головою вистачить таких апаратів, які випускає Canon  в серії PowerShot.

Якщо вам все одно, яку вибрати фотокамеру, і ви хочете завжди мати під рукою невеликий фотоапарат, то краще всього зупиніть свій вибір на цифрових компактах від Nikon. Дрібнозерниста матриця досить великого розміру дозволить робити насичені, яскраві знімки, особливо не турбуючись про тонкі знімальні настройки. Можливо, вам цікаво, як навчитись фотографувати?

На жаль, щоб ваші фотознімки були схожі на ті, що роблять професійні фотографи, не достатньо лише знати, як вибрати фотокамеру. Необхідно мати хоч найменше уявлення про закони фотографії і використовувати ці закони на практиці. В іншому випадку, навіть придбання дорогої професійної камери за кілька тисяч доларів не зробить ваші фотознімки красивішими.

Щодо конкретних виробників, можна сказати наступне. Для пейзажів – підходить Нікон. Його матриця дає більш насичені зелені та сині кольори. Портрети добре виходять на Кенон, вони додають теплі тони до облич людей. Пентакс потрібен тим, хто хоче отримати природне перенесення кольорів.

На що зовсім не варто звертати уваги при покупці фототехніки, так це на роздільну здатність матриці. На жаль, сучасні пристрої з роздільною здатністю в 14 мегапікселів по чіткості роблять знімки нітрохи не краще, ніж камери п’ятирічної давності з удвічі меншими показниками. Значення має тільки фізичний розмір сенсора, чим він більший, тим краще.

Як заробляти гроші за допомогою фотографій?Tags: , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар