Як схуднути, якщо страшно навіть починати?

« Просто одного ранку я прокинувся і зрозумів , що ніколи більше не хочу відчувати себе так , як зараз, і я змінився » , – приблизно такі думки якось вранці відвідали Фреда Лечуга ( Fred Lechuga ) . Нова життєва позиція і кілька простих установок допомогли йому скинути 68 кг і утримати нову вагу . Фред ділиться досвідом , як взятися за себе і почати худнути навіть тоді , коли страшно про це думати.

images

На сторінках свого сайту Fat2fitfred Фред викладає поради , які допомагають схуднути. Йому вони допомогли скинути півцентнера зайвої ваги.

1 . Готуйте обід вдома.

Що заважає скинути вагу : Швидкий обід в кафе – це непотрібні калорії. Коли ви обираєте , чим би пообідати , на вибір впливає назва , зовнішній вигляд і , може бути , запах , але ніяк ні користь чи калорійність.

Що допомагає : Приготувати обід не займе багато часу – можна легко зробити це ввечері. Удома можна підібрати найкращу їжу , приготувати те , що не тільки смачно , але й корисно. У раціоні може бути все , що завгодно – багато овочів і фруктів , м’ясо , риба , курка , горіхи , все, що ви захочете. Тільки не варто налягати на продукти з великою кількістю вуглеводів , цукру і натрію.

2 . Бачу ціль , не бачу перешкод.

Що заважає скинути вагу : Немає чіткого плану тренувань. Багато хто збирається бігати або ходити в спортзал або навіть роблять це один -два рази на рік. Ефект очевидний – його просто немає.

Про спонтанність можна забути. Щоб піти на тренування , треба твердо вирішити зробити це , а щоб ходити регулярно – скласти продуманий план.

Що допомагає : Створити гнучкий графік тренувань , зручний для вас. Можна тренуватися вдома або в спортзалі , виділити для спорту зручні дні і години. Враховуйте свої біоритми ( сова або жайворонок ) , втому після роботи , домашні обов’язки .

Наприклад , можна відвести для спорту три дні на тиждень і при цьому чергувати тренування. Якщо по черзі займатися бігом , важкою атлетикою чи плаванням , часу йде мало і тренуються усі групи м’язів.

3 . Більше цілей – більше результату .

Що заважає схуднути : Коли у людини немає конкретної мети , вона втрачає прагнення . Якщо немає результату перед очима , майже неможливо змусити себе продовжувати.

Що допомагає : Спочатку – глобальна мета , потім – багато дрібних . Наприклад , ви ставите собі мету – схуднути на 60 кг . Після цього розбиваєте її на багато дрібних – схуднути за тиждень на 2 кг , утримати їх , тренуватися тричі на тиждень і т.д.

Маленькі мети – це привід не кидати тренування і дієти . До того, як ви привітати себе з великим успіхом , зможете святкувати дрібні перемоги щотижня.

Якщо відзначати свої досягнення , прагнення не пропадає , навпаки – з’являється азарт.

Ці прості поради допоможуть розпочати – не треба позамежних старань , ривків з місця в кар’єр і тренувань до втрати пульсу. Схудлий Фред каже , що спорт повинен приносити реальне задоволення , а плани і цілі просто допомагають встати з дивана і відправитися в «подорож до відмінної фігури».Tags: , , , ,

Category: Спорт і Відпочинок, Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар