Як стати добрішим до людей?

Хтось скаже, навіщо мені ставати добрішими до людей? Адже вони ж всі тварі, баби – повії, а всі мужики – козли. Може й так, але це швидше твоє ставлення до людей, ти сам в це віриш і культивуєш, таким чином, злість в собі. Потім почнеш більше любити собак, ніж людей, а потім, може і зовсім отупієш. Дізнавшись, як стати добрішим до людей, ти отримаєш, в першу чергу, тактичні переваги вирішення проблем у суспільстві, а в другу – нарешті розслабишся. Адже хоч раз казав собі: «Хочу стати добрішим«? 😉

Як стати добрішим до людей, нелюдям і простим перехожим?

  • Будь вдячний долі і оточуючим за те, що маєш у своєму житті. Ти ж давно звик приймати все якнайзрозуміліше, як належне? А згадай, скільки для тебе зробили батьки, друзі, які підтримали і допомогли? Не зациклюйся на цьому, але і не забувай.
  • Не стримуй слова подяки, та й не тільки слова. Сказати спасибі другу, який допоміг тобі налаштувати інтернет на iPhone – обов’язково. Сказати спасибі касирці в супермаркеті, яка допомогла тобі скласти продукти в пакет – не соромно. Нехай люди точно знають, що ти цінуєш їх ставлення і добрі вчинки.
  • Стримуй в собі суддю Дреда. Звичайно, судити вчинки інших людей, їхнє життя, звички – це захоплююче і цікаво, але подумай, сподобалося б тобі таке? Звичайно ні! Ти би навіть почав біситися і доводити зворотне бризкаючи слиною. Будь справедливим.
  • Фільтруй свою критику, будь обережніше з цим. Підказати людині, вказати на її явні помилки – це корисно іноді. Але коли ставиш мету образити і зачепити людину, а ще гірше, просто привернути до себе увагу, – то це просто дурість, соромно товариш.
  • Стався до всього з розумінням, навіть якщо це суперечить твоїй думці. Я знаю, що є твоє власна думка і неправильна, але все ж, будь більш гнучким. Одна справа прийняти і погодиться, а зовсім інше – зрозуміти і увійти в становище. Будь об’єктивнішим. Хоча .. Можеш почати конфліктувати, якщо це приносить тобі задоволення.
  • Не скупися на компліменти, особливо для жінок, як не банально, але вони це люблять. Але якщо нічого сказати від душі – краще промовч, лестощі, іноді, ще гірше приємних зауважень. І про друзів не забувай, хвали їх за досягнення і навіть за нову зачіску, наприклад. Люди після цього до тебе потягнуться, та й настрій піднімеш оточуючим. Самому ж буде приємно.
  • І ще одне, будь добрішим до себе. Старайся не картати себе за невдачі, який у цьому сенс? Рухайся далі. Найчастіше, то, як ми ставимося до інших, є відображення нашого ставлення до себе. І взагалі, стати добрішим – це не так складно, звичайно, якщо ти сам бачиш в цьому смисл. І не забувай робити добрі справи, навіть незначні. Тріпати язиком кожен мастак, а людину фарбують вчинки. Не існує інструкції «Як стати добрим чарівником» і не можна стати доброю відьмою. Все в твої руках, ти сам повинен вирішити для себе, яким шляхом розвиватися. І, головне, не обманювати самого себе.Tags: , ,

Category: Психологія, Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар