Як сподобатися дівчині

Питання “Як сподобатися дівчині?” Ставлять дуже часто. Це те, що кожен хлопець хоче знати, але більшість хлопців не знають. Я відразу перейду до справи: щоб сподобатися дівчині ти повинен в першу чергу подобатися собі. Якщо ти не будеш подобатися самому собі, то ти не будеш подобатися оточуючим.

Дівчата цінують у хлопцеві природність. Якщо ти будеш вести себе як “крутий хлопець”, але при цьому не будеш виглядати природно, то ти нічого не доб’єшся. Поводь себе як завжди, спілкуйся з дівчатами, і потихеньку модель спокушання у тебе  перейде із “скромний хлопець “в” душа компанії “. Все приходить з досвідом, головне не поспішай.

Будь-хто може навчитися подобатися дівчині. Якщо ти думаєш що ти не подобаєшся дівчатам це не означає що ти погано виглядаєш чи мало заробляєш, це означає, що ти використовуєш погану модель поведінки. Якщо ти хочеш подобатися всім дівчатам ти зобов’язаний володіти такими якостями як:

 • Соціальна освіченість. (Вміння спілкуватися з людьми, правильно говорити і т.д)
 • Соціальне домінування. (Ти повинен бути впевненим у собі, показати, що ти ГОЛОВНИЙ) Звичайні люди бояться відповідальності, але лідери беруть відповідальність на себе і не бояться наслідків
 • Віра в свій світ. (Ти впускаєш людей у свій світ, люди повинні вірити в твій світ, а не навпаки)
 • Незалежність.
 • Захисник друзів і близьких. Ніколи і нікого не даєш в образу. Дівчина з тобою буде  відчувати себе захищеною.
 • Любиш пригоди. Не зануда, є в житті цілі і амбіції

Все це ти повинен скласти і навчитися показувати будь-якій дівчині, в будь-якому місці.

Кожна дівчина різна. Якби всі були однакові, то тобі б не подобалася саме ця, так? Є безліч способів сподобатися дівчині, але не всі вони працюють на всіх, для різних дівчат підходять різні способи.

Веди своє особисте життя. Особливо це важливо, якщо ти часто потрапляєш у зону «Друзів». Дівчатам не подобаються хлопці, які нічим не займаються, яких нічого не цікавить і які з дня у день сидять і нічого не роблять. Дівчина повинна бачити в твоїх очах мету, амбіції. Навіщо їй хлопець, якого нічого крім неї не цікавить?

Будь собою. Я вже писав вище, що це дуже важливо. Не треба будувати з себе супер гангстера або супермена. У тебе є маса своїх якостей, які цінуються дівчатами. Вмієш грати на гітарі? Чудово! Добре граєш у футбол? Круто! Мало заробляєш, але всіляко намагаєшся показати, що ти мільйонер – погано.

Фліртуй. Фліртуй з усіма і всюди, поки у тебе немає дівчини. Бачиш дівчину, злови її погляд, посміхнися красиво, і заговори про що завгодно. Найголовніше – розслабся. Не думай, що вона богиня, вона звичайна людина як ти. Вона така ж сором’язлива, як і ти.

Вчися розмовляти. Вчися доладно і чітко висловлювати свої думки. Навчися говорити так, щоб всі навколо чекали кожне наступне слово.

Розвивайся. Щоб уміти розмовляти про що завгодно, треба знати багато. Треба розвиватися не тільки в одному напрямку, треба розвиватися у всіх напрямках. Ти вивчаєш фінанси? Прекрасно. Чому б тобі плюс ще до цього не зайнятися йогою. Читай більше! Бачиш книгу «Як приготувати суші» бери її і читай, тим самим ти розшириш свій кругозір, і зможеш знайти спільні теми з більшістю дівчат.

Це найголовніші пункти.

Бажаю успіхів!

 Tags: , , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (3)

 1. Назар Сакович коментує:

  Оболдена штука ето все наконец то я понял все свои проблемы!

 2. Любчик коментує:

  всім привіт мені 14 в мене сталась одна історія кроч я познайомився з дівчинкою в неї є хлопецбь але вона сказала що заради мене може його кинути підкажіть як на неї подіяти щоб не здатись сором’язливеньким і щоб не бути мажором в лапках)

Залишити коментар