Як саморозвиватися? (100 днів)

Це не черговий тренінг з саморозвитку, де вигукують «Лови світло» і чекають прогресу, щастя і великих благ. Нижче, я напишу поради, які не допоможуть тобі стати надлюдиною, але, як мінімум штовхнуть тебе до прогресу, який для тебе лише міфічне поняття, зникаюче кожен день твого життя. Куди ми котимося – не зрозуміло. Але варто трохи напружитися. Як саморозвиватися? Та дуже просто!

Ось декілька порад про те, як саморозвиватися:

  • Вибери книгу, яку ти до сих пір так і не зважився прочитати, але хотів. Може вона складна, а може просто не зрослося. Прочитай її за 100 днів від початку до кінця, без компромісів.
  • Дізнавайся щось нове і цікаве. Кожен день без винятків. Наприклад, назва овочу-коренеплоду, столицю Африканської відсталої країни, назву цікавої тобі групи і т.д. А ввечері, перед сном, можеш згадати все те нове, що ти дізнався за минулий день, дістати тлумачний словник та вивчити нове слово.
  • Перестань скаржитися на життя в наступні 100 днів. Негативні думки призводять до негативних результатів. Кожен раз, коли тобі захочеться поскаржитися, засунь свою мову собі в …
  • Заводь будильник на хвилину раніше кожний наступний день протягом 100 днів. Пересиль себе і встань відразу ж після того, як продзвонив будильник. Підбадьорся активними діями (не пляшкою пива) Через 100 днів ти будеш прокидатися на 1,5 години раніше. Причому без особливих зусиль. Це як з поступовим нарощуванням гучності музики, яке ти не помічаєш.
  • У наступні 100 днів пиши нотатки вранці – простий потік свідомості з просонь, який ти будеш записувати в спеціальний зошит. Це має бути першим, що ти будеш робити після того, як прокинувся. Дізнаєшся багато нового і сни не забудеш після години від пробудження.
  • У наступні 100 днів думай про себе, про те чого хочеш досягти, про слова і образи того, ким ти бажаєш стати. Ти ж рідко про це думаєш, ти тільки хочеш все відразу і просто так 😉

Також можеш прочитати про те, як тренувати мозок.Tags: ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар