Як прожити захоплююче життя. Поради від Чарльза Буковскі

На сторінках нашого блогу публікується достатньо статей про мотивацію , особисте зростання, пошук правильного життєвого шляху. І, зрозуміло , кожен з нас хотів би прожити яскраве життя. Таке, про яке буде і самому що згадати , і спадкоємцям розказати . Тому давайте звернемося до великого фахівця в цій галузі – письменника Чарльза Буковскі . Про нього пишуть , що

… Він пив більше , ніж потрібно , мав коханок більше, ніж вважається пристойним , працював не там , де працювати престижно , жив не так , як прийнято в суспільстві. Він ніколи не писав про те , про що приємно читати. У його текстах – гіркота . Чорнороб , пияк , і один з найрозумніших письменників другої половини XX століття.

Його життя стало основою для декількох книг і приводом для численних пліток . Він був волоцюгою , п’яницею , листоношею , бунтарем , журналістом , письменником , поетом. Не кожному вдається прожити таке незвичайне і плідне життя , так що давайте послухаємо його поради.

poppenkast_1

Не погоджуйтеся

Я хотів весь цей світ або нічого.

Ви не повинні погоджуватися на менше , ніж ви заслуговуєте або бажаєте. Прагніть до кращого і не приймайте нічого , крім того , що робить вас повністю щасливим. Немає ніякого сенсу у відмові від ваших цілей , щоб просто погодитися на проміжні результати, і потім завжди мучитися в жалях .

Любіть себе

Я ніколи не зустрічав іншої людини , з якою волів би помінятися місцями. І навіть якщо це помилка , мені від цього легше.

Ніхто не досконалий , це правда , але немає також жодного сенсу гризти себе за це. Перестаньте критикувати себе за найменший проступок і проявіть трохи поблажливості до своїх слабкостей . Це не означає , що не треба працювати над своїм самовдосконаленням , просто станьте своїм найбільшим фаном і підтримкою , що б не трапилося.

Живіть на повну котушку

Страшна не сама смерть , а те, як люди проживають свої життя до цієї самої смерті.

Хочеш стрибнути з парашутом , але ніяк не можеш зважитися на це? Пора стрибнути ! До смерті хочете пройти цей курс з історії мистецтва , але не знаєте , чи стане в нагоді він вам в житті ? Записуйтеся прямо сьогодні! У вас є тільки одне життя , яке можна прожити – просто зараз. Навіщо чекати , поки стане занадто пізно?

Не бійтеся горя , без нього ви не зможете відчути щастя

Ви повинні померти кілька разів перед тим , як почнете по- справжньому жити.

Біль , сум, гнів , розчарування , тривога – негативні почуття , які отруюють нам життя і роблять абсолютно нещасними іноді. Але ви ніколи не зможете повною мірою оцінити хороші емоції , які пропонує нам життя, не дізнавшись їх протилежності. Тому в той момент , коли вами опановує зневіра , пам’ятайте , що скоро все зміниться і даний похмурий момент тільки підкреслить красу наступаючого світанку.

Будьте унікальним, і безсоромно підкреслюйте це у всіх своїх вчинках

Краще робити навіть найбільш похмурі речі зі стилем , ніж захоплюючі речі без нього.

Не бійтеся бути собою , Чарльз Буковскі вже точно не соромився цього . Завжди показуйте своє справжнє обличчя і прагніть висловити свою власну фантастичну індивідуальність . Краще прожити своє життя самим собою , ніж намагатися зобразити із себе щось , що може порадувати інших . Кого хвилює , що вони всі думають, справді?

Ви сильніші , ніж ви думаєте

Іноді ви встаєте вранці з ліжка і думаєте , що ви точно ніколи не зможете пережити цей день. Однак потім ви самі будете сміятися , згадуючи свої сумніви.

Життя сповнене випробувань і поневірянь , та ви і самі це знаєте і випробували на своєму досвіді не один раз. Тим не менш, вам зазвичай вдається подолати ці проблеми і залишитися в цілості й схоронності. Завжди пам’ятайте , що ви сильніші , ніж думаєте , і це допоможе вам пройти через найважчі дні.

Не бійтеся смерті

Я ношу смерть у своїй лівій кишені . Іноді я дістаю і розмовляю з нею : «Привіт , дитинко , як справи ? Коли ти прийдеш за мною? Я буду готовий ».

Смерть неминуча , так навіщо витрачати своє життя на занепокоєння про це? Замість того, щоб мучитися з приводу свого кінця , використовуйте всі переваги життя , поки воно є. Більш доцільно вшановувати життя , замість того , щоб боятися смерті , до того ж , це робить вас щасливішими.

Будьте впевнені в собі

Головна проблема в світі полягає в тому , що розумні люди завжди повні сумнівів.

Ви чудові, і єдине , що вам потрібно , – це повірити в свої безперечні і блискучі таланти. Досягнувши повної впевненості в цьому , ви здивуєтеся тих висот , які зможете підкорити.

Є набагато більш гірші речі , ніж самотність

Є речі й гірше , ніж бути одному . Іноді для усвідомлення цього йдуть десятиліття , але немає нічого гірше , ніж зрозуміти це занадто пізно.

Дуже багато людей бояться самотності і прагнуть будь-яким способом уникнути цього стану. Але іноді погана компанія набагато гірше самотності, яка , до того ж , може бути заповнена великою кількістю корисних і радісних речей. Навчіться цінувати себе окремо від інших і цінуєте свій особистий час .

У житті буває різне , не все варто сприймати серйозно

Іноді потрібно просто помочитися в раковину.

Несподівані , іноді навіть божевільні речі трапляються з нами в житті , і потрібно просто прийняти їх як є. Не варто зациклюватися на досконалості , іноді потрібно просто розслабитися. Не варто все сприймати надто серйозно , життя досить весела штука.Tags: , , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар