Як пробачити минуле?

У нашому смугастому, як зебра, житті радісні події чергуються з неприємностями: образами, сумом і засмученнями. Завдана образа залишає в душі неприємний осад, який псує життя і стосунки з оточуючими людьми. Особливо важко переносять образу чутливі натури, які надовго не можуть розлучитися з неприємними подіями, що викликали душевний біль. Такі люди пестять і плекають образу довгі роки, відшкодовуючи страждання на своїх близьких. Як пробачити минуле? Хто допоможе?

Поради психолога підказують простий спосіб до прощення: взяти чистий аркуш паперу і виплеснути на нього всі тривожні думки, всі накопичені образи. Соромитися в виразах не варто, і перечитувати послання теж не варто – порвати на дрібні шматочки і спалити. Багатьом людям такий простий процес зняв камінь з душі, тому його треба пробувати.

Позбутися неприємного минулого можна, але повинна потрудитися душа. Мудреці радять вчитися прощати своїх кривдників, поступово позбуватися негативних спогадів і швидше налаштовуватися на позитив. Угамовуючи буйні пристрасті, одного разу образа, випадок або вчинок, які заподіяли біль, здадуться безглуздими і випадковими.

Як пробачити минуле? Пробачити його – значить не тягнути негатив за собою. Багато людей не розуміють, що прощаючи кривдника, вони звільняють, перш за все, себе від душевної тяжкості, прокладаючи шлях до радості і здоров’я.Tags: , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар