Як правильно вибрати квіти?

Особисто я квіти не люблю і не розумію доцільності їх покупки, але це моя особиста думка. Для нормальних людей, квіти – приємний подарунок, прикраса інтер’єру і, врешті-решт – увага того, хто дарує. Всі ми знаємо, що всі жінки люблять приймати цих представників рослинного світу, але, найчастіше, не ромашки з поля, а обов’язково банальні троянди по стопіцот грошей за штуку (як виростити троянди вдома). Щодо типу і сорту квітів, у кожного свої уподобання і смаки, але ходових варіантів не так вже й багато. Отже, вам (жінка / чоловік) терміново потрібно купити квіти у подарунок будь-кому. Виділили гроші, знайшли час. Але як правильно вибрати квіти? Як не заплутатися і купити якісну «живу» квітку, яка буде довго стояти або взагалі доживе до вручення? Перед покупкою слід обов’язково оглянути товар, керуючись такими порадами:

Бутон квітки

Бутон квітки повинен бути, відповідно сорту, лише злегка розкритим – це означає, що проживе він довше і розпуститися (а не розсипеться) коли треба. Квітка, яка розпустилась, як соняшник, має всі шанси не пережити транспортування, прикро буде. Зауваж, хитрі продавці квіткових забігайлівок, та й бабки на вулицях і в переходах, зривають бічні пелюстки для імітації цільного, щільного бутона. Звертай увагу на підставу бутона і все сам зрозумієш, рвали чи ні.

Стебло

Важливо оглянути і стебло квітки. Воно повинно бути щільним, м’ясистим і без пошкоджень, – саме воно постачає вологу в бутон, – головну смакоту всієї квітки. Здорове стебло – це гарантія довгожительства квітки в довгостроковій перспективі, коли її вже помістили вдома у вазу. Остарегайся темних, засохлих і пошкоджених стебел.

Пелюстки

Уважно оглянь пелюстки квітки. Вони не повинні бути млявими і зморшкуватими, – це зрозуміло і так. Крім того, перевір наявність жовтих плям, що означають те, що квітка довго перебувала без води і довго не проживе. Вони не повинні бути обгризені комахами або взагалі утримувати їх на своїй поверхні. Буде номер, якщо ваша дівчина вирішить відчути тонкий аромат, а отримає мурашки або тлю в ніздрю. Смішно, але відносини можна зіпсувати.

Листя

Повна або часткова відсутність листя, особливо нижніх, може говорити про те, що вони засохли від старості і браку вологи, і продавець просто обірвав їх, коригуючи товарний вигляд. Перевір на комах, шкідників і загальний стан поверхні. Якщо нижнє листя і стебло чорні, це говорить про те, що вони провели дуже багато часу у воді і підгнили.

Місце зрізу

Це чи не найважливіший елемент при виборі квіткових букетів або одиничної квітки! Уникайте засохлих або пожовклих зрізів стебла, – це вірна ознака того, що квітку зрізали давно і вона довгий час жила без води. Місце зрізу має бути м’яким (але не в’ялим і набряклим) і світлим.

Епілог

Підготовка до вибору такого презенту, як квіти – дуже важлива. Дбайте не тільки про себе і свої радості подарковручення, а й думайте, чи будуть квіти приносити радість коханій / шанованій людині хоча б 5 днів? Чи це просто банальне зобов’язання на 8 березня і 14 лютого або день народження?

Про те, як надовго зберегти зрізані квіти.Tags: ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар