Як познайомитись з його/її батьками

Рано чи пізно кожній людині доводиться зіткнутися з цією проблемою – знайомством з Її або Його батьками.

Звичайно, було б чудово познайомитися випадково або майже випадково, але як бути, якщо доведеться робити це офіційно? Більше того, якщо ти однією ногою вже наречений / наречена.

Щоб зрозуміти, як себе вести, для того щоб сподобатися потенційній свекрусі / тещі, я вирушила до психолога.

Нижче наведено конкретні поради, починаючи з того, що вдягнути, і закінчуючи тим, як правильно попрощатися.

Загальні правила.

1. Варто заздалегідь дізнатися імена батьків вашого молодої хлопця / дівчини. Не рекомендується відразу кидатися до них на шию з криком: «МАМА! ТАТО! »Це може їх, щонайменше, збентежити!

2. Не називайте свою кохану людину у присутності його батьків «мій / моя …». Для батьків він / вона їх, а не ваш / ваша!

3. Не брешіть. І взагалі: чим менше ви говорите, тим краще. Більше слухайте і мотайте на вус.

4. Зверніть увагу на взаємини мами і тата вашого потенційного нареченого / ої. Схожа модель сім’ї чекає і Вас!

5. Поки вашої /-го обраниці /-ка не буде в кімнаті, скажіть батькам спасибі за таку прекрасну людину, яку вони виховали.

6. Попросіть кохану людину не залишати вас надовго наодинці з батьками.

7. Попросіть подивитися його / її дитячі фотографії. Батьки зрозуміють, що ви хочете знати про цю людину все, включаючи час, поки ви не були з ним / нею знайомі.

8. Не засиджуйтеся допізна, але і не поспішайте йти.

9. На прощання подякуйте за вечір і скажіть, що провели його просто чудово (навіть якщо це і не так, прибрехати не забороняється), і що з задоволенням провели б час у їхній компанії ще.

Поради дівчатам.

1. Мало хто з людей старшого покоління вас зрозуміє, якщо ви прийдете до потенційних свекрухи і свекра, надівши ультрамодне міні, шпильку і топ, який відкриває більше, ніж закриває. Тому заздалегідь дізнайтеся у молодої людини смаки його мами. Якщо стоїть вибір між брюками та спідницею, то перевагу віддайте спідниці. Так ви виглядаєте більш ніжно і жіночно, і мама нареченого побачить у вас щось своє, вже рідне. Що стосується топа, то він повинен відповідати. Я не закликаю надіти на себе паранджу, але рекомендую одягтися, що називається, «по погоді».

2. Важливо, як прийде потенційна наречена в будинок і з чим. Якщо ви добре готуєте або печете, то прапор вам у руки! І не забудьте сказати: «Це я до чаю спекла!», Не варто дівчині приходити з квітами.

3. Під час обіду (вечері, сніданку, та й взагалі – знайомства) запитаєте, чи не потрібна ваша допомога. Так мама вашого нареченого зрозуміє, що син привів у дім господарську дівчину!

Нещодавно в якомусь дуже розумному виданні я знайшла дивовижний рейтинг. Виявляється, приблизно половина невісток живуть зі свекрухою душа в душу, ще відсотків тридцять зберігають нейтральні відносини. І лише жалюгідний залишок порозуміння з мамою чоловіка … м-м-м … знайти не зуміли. Першого враження не виправити! Тому потрібно відразу показувати себе з кращого боку.

Поради хлопцям.

1. Не варто приходити в костюмі і білій сорочці! Ви ще не в ЗАГС йдете. Одягніться простіше. Але не варто і захоплюватися – рвані джинси у дорослих людей часто асоціюються з неспроможністю.

2. Важливо, як Ви прийдете! Для того щоб, так би мовити, підмазати, варто купити букет квітів для мами дівчини і чого-небудь до чаю. Не варто й купувати спиртні напої. Краще поцікавтеся у дівчини про пристрасті її батьків. Їй-то видніше!

3. Щоб не викликати ревнощі у батька дівчини, намагайтеся поменше її обіймати (і т.д., і т.п.) на очах у батьків. Адже Ви для її тата – чужий чоловік, який хоче вкрасти в нього його дівчинку! Зауважте: його, а не вашу! Але обійняти і поцілувати дівчину в щічку при зустрічі або на прощання не забороняється!


Напевно, не знайдеться жодного батька, який з першого разу скаже, що ця людина гідна моєї / мого дівчинки / хлопчика. Але все у ваших руках, щоб стати виключенням!Tags: , , , , , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар