Як позбутися від безладу в кімнаті? Безкоштовне сховище з картону

Організація домашнього простору – це дуже важливо. Японець Сатосі Танака знайшов , напевно, найдешевший спосіб зробити собі модульне сховище для речей.

FUKK9ZQHLJV28L9.LARGE_-605x630

Книги , одяг , іграшки – все буде лежати на своїх місцях і займати мінімум простору. Чудова ідея для тих , кого мало хвилює дизайн кімнати.

Що знадобиться ?

  • картонна коробка
  • ножниці
  • деталі з конструктора
  • бажання позбутися безладу

Картонне сховище швидко збирається і розбирається , може мати будь-яку кількість секцій і при цьому не варте ні копійки.

FTBPYJQHLJV28ML.LARGE_-520x449

Кожна секція сховища складається з однієї картонної коробки середньої величини і 12-ти деталей з конструктора Makedo (замість них можна взяти будь-які інші кріплення ) .

Як робити?

Для початку коробка мнеться до плоского стану вздовж складок.

FTBPYJQHLJV28ML.LARGE_-520x449

FTBPYJQHLJV28ML.LARGE_-520x449

Потім на довгих сторонах коробки робляться додаткові перегини , що розділяють бік навпіл. Після цього коробка знову робиться об’ємною і являє собою шестигранник.

FPQLZDMHLJV28MI.LARGE_-520x446

Можна зробити кілька таких секцій і вибудувати їх у зручну конструкцію з шестигранників. Секції скріплюються між собою за допомогою деталей конструктора .

Якщо вас хвилює дизайн сховища , рулончик самоклейкої плівки « під дерево » допоможе частково приховати його бюджетний вигляд.Tags: , , ,

Category: Інше, Дім

Коментарі (0)

Залишити коментар