Як позбутись зубного болю

Зуби зазвичай болять вночі. Лікар в такий час звичайно не доступний. Залишається звернутися до народної медицини. Минуле здоров’я, вона не поверне, але допоможе вгамувати раптовий біль.


 1. З рівних часточок солі, часнику та цибулі приготувати кашку. Сольовим розчином (чайна ложка на склянку води), прополощіть рот. Коли порожнина зуба очиститися, покладіть приготовану суміш, прикривши зверху тампоном. Сіль зніме запалення, а цибуля і часник будуть згубно діяти на бактерії. І біль пройде.

2. Скачайте маленький ватяну кульку, змочіть її або в настоянці валеріани або в камфорному спирті, відіжміть і покладіть в порожнину хворого зуба.

3. Допоможе шавлія (одна столова ложка на склянку) 5 разів протягом півгодини полоскати рот.

4. А ще стверджують, що позбутися від зубного болю можна, якщо розрізану часточку часнику прикріпити пластиром до зап’ястя – туди, де прощупується пульс. Якщо зуб болить з лівого боку, часник прокладають до правої руки і навпаки. Тримати 10 хвилин.

5. Зняти зубний біль можна, натискаючи, протягом 3 – 4 хвилин на точку, розташовану в куті нігтьової пластинки із зовнішнього боку вказівного пальця.Tags: , , , ,

Category: Інше, Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар