Як покращити собі настрій, як боротись з депресією

Як покращити собі настрій, як боротись з депресією

Розслабтесь. Досить весь час думати про проблеми, це не приведе ні до чого, крім головного болю. Позбавляйтеся від труднощів своєчасно в міру накопичення і ні в якому разі не варто безперервно розмірковувати над їхнім вирішенням ночами. Вмійте радіти. Звичка жити одним днем не завжди згубна, іноді буває так, що вона дуже навіть корисна. Радійте сьогодні, а завтра настане завтра.

Кілька порад, які рятують від депресії:

1. Знайдіть хобі. Протягом робочого тижня вас змушують щось робити, вимагають зусередженості та уваги. У вихідні багато мучаться питанням: чим зайнятися і куди піти. Займіться справою, яка буде вам цікавою: читанням, вивченням іноземної мови, атлетикою, розгадуванням кросвордів, та чим завгодно, аби душа раділа. Вибір величезний, потрібно лише знайти заняття, близьке саме вам.

2. Не приймайте серйозних рішень, таких, як переїзд, зміна роботи, розлучення, не обговоривши проблему з близькими друзями або родичами з числа тих, яким ви довіряєте. Постарайтеся відкласти ухвалення рішень з важливих питань до тих пір, поки ви не вийдете з депресії.

3. Уникайте самотності, намагайтеся проводити час в оточенні, яке вам подобається.

4. Займайтеся спортом, харчуйтеся правильно. Дотримуйтеся певного плану, чітко сформулюйте свої бажання і йдіть до наміченої мети. Збалансоване життя не дасть вам загрузнути в депресії.

5. Побалуйте себе. Якщо є можливість, візьміть вихідний і витратьте весь вільний час на себе. Жінки можуть піти в магазин і накупити милих, але непотрібних дрібничок. Це стабільно піднімає настрій прекрасній половині. Зрештою, візьміть відпустку і поїдьте куди-небудь з друзями. Загалом, урізноманітьте своє життя так, як підкаже ваша фантазія: ходіть на роботу і додому новою дорогою, переставте меблі вдома і в офісі. Внесіть у своє життя яскравість.Tags: , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар