Як пиття води під час їжі впливає на травлення

Це питання обговорювалося на Quora і відповідь на нього дав Деніел Лейон – студент медичного університету міста Дрексел.

1380097801

Чи п’єте ви під час їжі чи ні , практично ніяк не впливає на ваше травлення. Це не зашкодить (якщо тільки це не смертельна кількість води ) і не принесе користь (якщо ви не страждаєте від дегідратації ) .

Травлення – це термін , який означає механічне , ферментне і хімічне розщеплення їжі. І , оскільки майже кожен процес у вашому організмі відбувається у водному середовищі , говорити про те , що мала кількість їжі допоможе чи нашкодить йому – безглуздо.

Популярна думка про те , що вода знижує кислотність шлунка – всього лише міф. Ви можете змінити концентрацію шлункового соку в організмі лише болючим способом ( наприклад , пошкодивши травну систему) , але ніяк не склянкою питної води під час їжі . PH вашого шлунка менше одиниці. Це означає , що кислотність вашого шлунка в 1 000 000 разів сильніше , ніж кислотність води (рН = 7 ) . Доведеться випити літри води , щоб хоч якось нашкодити йому .

Більш того , не думайте , що у вашому шлунку просто знаходиться басейн з кислотою. Нюх , пережовування і навіть думки про їжу збільшують виділення кислоти у вашому шлунку . Тому просто довіртеся своєму організму і він зробить все за вас.

 Tags: , ,

Category: Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар