Як не стати жертвою кишенькового злодія?

Не всі люди однаково корисні – деякі, мало того, що даремно коптять цей світ, так ще й ускладнюють життя іншим. Кишенькового злодії – це особливий прошарок суспільства, який створює значні труднощі добропорядним громадянам. Вони витягають гаманці, гроші, мобільні телефони та інші цінні речі, в транспорті, на вулиці та інших скупченнях людських мас. Як правило, пограбування проходить непомітно, сплановано. Від першокласного досвідченого злодія практично немає порятунку, але суспільство накопичило корисні поради про те, як не стати жертвою кишенькового злодія. Я спробував відібрати найадекватніші.

Як не стати жертвою кишенькового злодія?

У будь-якому випадку, головне – бути уважним і обачним. Якщо ти неуважний, п’яний і створюєш вид безтурботного дурника, знай, ти – головна жертва. Злодюжки зразу ж на тебе злетяться. А там вже справа випадку.

  • Звертай увагу на людей, які тебе штовхають. Це найвірніший знак, що в тебе хочуть щось вкрасти, якщо вже не вкрали. Відразу після поштовху, перевір готівку та цінні речі. Можливо злодія ще встигнуть затримати.
  • У масових скупченнях людей будь особливо обережний, старайся оцінити на око своїх сусідів: може хтось проявляє до тебе нездоровий інтерес. І не думай, що кишеньковий злодій – це обов’язково п’яничка-зек в поношеному одязі або маленький голодранець. Професійними кишеньковими злодіями можуть бути і пристойно одягнені люди, на вигляд навіть інтелігентні, адже це їх робота. А на роботу, як на свято. Це може бути навіть приваблива дівчина (самець, не роззявляй рот!).
  • Не носи документи і гроші в задній кишені. Якщо гаманець при цьому ще й стирчить на третину – то ти просто ідіот. Задниця – не найбільш чутлива частина людського тіла, тому ти можеш навіть не помітити нічого такого, поки злодій буде акуратно витягувати цінності.
  • Якщо зберігати цінне в кишені, то тільки ближче до яєць або у внутрішньому, спереду. Дівчата, сумочки свої притискайте до себе, до грудей, або затискайте пахвою.
  • Не носи всі свої гроші з собою.
  • Розділи велику суму на кілька частин і поклади в різні кишені / сумки. Якщо і вкрадуть, то тільки частину. Хоч і сумнівна втіха, але все ж.
  • Не демонструй всім підряд свій скарб. Перераховувати гроші на виду- нерозумно, рівно як і поплескувати кожні 3 хвилини себе по кишені з грошима або мобільним телефоном. За тобою стежать, а ти можеш про це навіть не підозрювати.

І ще раз, будь уважний і обачний – це кращий засіб від злодія. І якщо ти вже став жертвою кишенькового злодія і відразу це зрозумів, то спробуй навести шухер, заяви на всю юрбу що той-то – злодій!

І ще одне, якщо ти побачив, що у сусіда витягають гаманець або навіть збираються це зробити – не мовчи. Не будь байдужою худобою, якому не плювати тільки на себе, ти ж не такий :)Tags: ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар