Як не сп’яніти

З нашим менталітетом і багаторічними традиціями кожен повинен знати, як не сп’яніти і зберегти тверезість розуму під час частих застіль. Свята змінюють один одного, і якщо ви не хочете вибиватися із загальної атмосфери веселощів, то потрібно пити. Але що робити, якщо пити не хочеться або, випивши, ви ведете себе неналежним чином. Наша стаття відповість на це делікатне питання.

Як не сп’яніти

Досвідчені люди, які пройшли сувору школу старших класів та студентське життя і так знають, що робити. Але, якщо своїх знань про те, як не сп’яніти від горілки у вас поки не достатньо, допоможе наш посібник. У ньому будуть розглянуті абсолютно всі способи, що знижують вплив алкоголю на ваш організм, не заважаючи при цьому весело проводити час. При бажанні ознайомтеся з іншої корисної статтею – як не потіти, може стати в нагоді.

Почати варто з закономірного питання – а навіщо взагалі пити? Якщо відомо, що від спиртного ви стаєте буйним, агресивним, смішним, дивним, похмурим, поганим, рухливим, то можна просто відмовитися від випивки. На жаль це не так. Алкоголь в нашій країні вже давно перетворився на якийсь символ і відмовитися від вживання, значить зрадити цей символ, а разом з ним і все те, що він символізує.

Це може бути відчайдушність, легкість буття, свобода, веселість, комунікабельність, безтурботність, відкритість, бажання дізнатися щось нове і отримати порцію нових відчуттів. Якщо ви хочете перекреслити всі ці поняття відмовою від алкоголю і змінити уявлення про себе в очах товаришів, то можете не читати про те, як не сп’яніти від пива або більш міцного спиртного.

Якщо ви все ж розумієте, що з друзями вас пов’язують не тільки вечірки (навіщо такі друзі взагалі), а просто не хочете, щоб вас вважали нудним, не компанійським, не хочете псувати іншим настрій своєю кислою міною, то необхідно отримати корисну і практичну інформацію про те, як пити так само як усі, а п’яніти менше. Отже, переходимо до безпосередніх порад.

Розділимо методи, які знижують вплив спирту на організм на дві умовні групи – психологічні та фізіологічні. Почнемо з другої. Зміни у вашому організмі після вживання чарочки починаються з того, що алкоголь всмоктується в кров, в наших силах зробити так, щоб всмоктування відбувалося повільніше і по можливості в менших кількостях. Про це потрібно подбати ще до того як сядете за стіл, звичайно, якщо ви не хочете навпаки дізнатися, як швидко сп’яніти в клубі, щоб заощадити грошенят на коктейлях. А це для тих, хто не вміє танцювати клубні танці.

Отже, можна вдома з’їсти кілька корисних, в даній ситуації блюд або випити лікарських речовин. Почнемо з їжі, вона більш природна, хоч і менш ефективна. Якщо ви просто щільно поїсте перед гостями, то вона затримає в майбутньому випитий алкоголь і не дасть йому моментально всмоктатися в повному обсязі. Щоб ефект був краще, необхідно огорнути стінки шлунка «захисним шаром».

Популярніше всього в цьому плані вершкове масло (наприклад, бутерброд з маслом) або просто їдальня ложка рослинного масла (або навіть дві). Рекомендують випити кілька сирих яєць або налягти на кашу (гречану, рисову або вівсяну). З напоїв допомагає дуже міцний чай або чарочка коньячка (він ніби готує організм до того, що вас чекає і заздалегідь сприяє виробленню необхідних ферментів). Якщо у вас їх немає, то краще прочитайте статтю – як не червоніти під час вечірки.

Якщо ж має бути весілля або якійсь інші довгі і жорстокі веселощі, то краще підстрахуватися напевно, прочитати наші як не сп’яніти від горілки поради і випити сорбентів. Вони пов’язують всі токсини в шлунково-кишковому тракті (алкоголь) і виводять з організму. Це звичайно порожня трата горілки, але зате на ранок не буде болісно боляче згадувати, що ви вчора накоїли. Пити можна дешеве і перевірене активоване вугілля (десь таблеток 7, вони рахуються на вагу людини) або альмагель (так само дивитесь в інструкції, скільки вам потрібно).

Ось ви веселий і ошатний прийшли на святкування, з усіма привіталися, пообнімалися і вислухали перший тост – п’янка почалася. Перейдемо до психологічного захисту. По-перше, ви повинні відразу ж дати собі слово, що не вип’єте більше якої-небудь норми (наприклад 5 стопок). Не дивлячись на те, що після п’яти стопок слово стає складно стримати, деяким це допомагає. Якщо ж ви зазвичай після десятої згадуєте, що потрібно було зупинитися, то читайте далі.

Пийте повільно, не поспішайте. Пийте холодні напої, вони рубають набагато менше. Поїжте кавун, про те, як вибрати кавун, ми писали в іншій інструкції. Кожен, хто хоче засвоїти поради, як не сп’яніти зобов’язаний знати, що не потрібно запивати і тим більше запивати газованими напоями. Ви розмиваєте захисний жировий шар, який ми з вами створили в шлунку випивши масло, а так же покращуєте відсоток засвоюваності спирту за допомогою бульбашок. Пити потрібно, пити потрібно багато, пити потрібно багато звичайної води, але не запивати.

Так само потрібно їсти і в гостях. Нехай ви вдома вже наїлись вівсянки з бутербродом, потрібно закушувати випите. Саму стопку випивайте залпом, не тримайте в ротовій порожнині, від цього підвищується відсоток і швидкість всмоктування в кров. Ну і краще не наливати повні стопки і повні склянки, вживайте маленькими порціями. Так ви не пропустите жодного тосту, ні хто не помітить, що ви латентний тверезник і голова буде ясна.

Коли фізіологічні та психологічні методи залишилися в минулому, ніхто додому і не думає розходитись, думають про те, як швидко сп’яніти і піти танцювати, а ви відчуваєте, що скоро не зможете перемножувати в розумі тризначні числа і почнете приставати до нареченої – потрібно переходити до останнього способу. Називається він просто – обман. Швидше за все, якщо ви вже п’яні (після того, що було зроблено), то всі навколо вже зовсім «дрова» і ваш обман навряд чи розкриється.

Проявіть фантазію і дійте по обстановці. Наливайте замість горілки воду і робіть вигляд, що випили. Говоріть, що щойно випили, а співрозмовник просто не помітив. Пийте «мимо рота» і виливайте алкоголь куди доведеться (головне не помітно, а то зіпсуєте репутацію). Звичайно, обман не допоможе усвідомити, як не сп’яніти від горілки, але допоможе зберегти залишки гідності, коли вже здається, що її немає.

Ну і найголовніше, чим варто зайнятися на самому святі, і що допоможе усвідомити, що робити, щоб не сп’яніти – більше рухайтеся. Танці, конкурси, рухливі ігри, бігання по морозу, проводжання симпатичних дівчат додому і так далі. Будь-які рухи сприяють знешкодженню спирту в організмі і невеликому протверезінню. Не сидіть на місці і не чешіть язиком весь вечір, тоді не доведеться вранці всіх обдзвонювати і вибачатися за свою вчорашню поведінку.

Як вийти із запою?

Ось, мабуть, і всі перевірені способи, які відповідають на питання, як не п’яніти. Зрозуміло, багато що залежить від настрою, компанії і самого підходу до узливання, але і ви не так вже беззахисні в боротьбі з зеленим змієм. Будьте здорові і живіть собі на втіху. Якщо вам відомі ще якісь способи і рекомендації – пишіть їх в коментарях.Tags: , , ,

Category: Інше, Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар