Як навчитися грати на піаніно

Існує кілька причин, які можуть змусити людину шукати інформацію про те, як навчитися грати на піаніно. Батьки можуть віддати в музичну школу, самі можете захотіти зайнятися музикою і виберіть піаніно як відповідний спосіб самовираження, а можливо вам дістанеться цей музичний інструмент в спадщину. Навіщо він повинен припадати пилом у кутку, краще взяти кілька уроків і самому навчитися грати.

Так що, як бачите, найкраще вчитися грати на піаніно в музичній школі чи в індивідуального репетитора. По-перше, досвідчений викладач завжди знає, як і куди треба рухатися. По-друге, в такому випадку вам вдасться уникнути безлічі помилок, властивих початківцям піаністам. Але в статті ми не будемо намагатися помістити весь курс гри на піаніно, а надамо вам джерела актуальної та корисної інформації на цю тему.

Почати варто з найсучаснішого методу навчання – це відео-уроки та онлайн школи по грі на піаніно. Дійсно, навіщо кудись ходити, якщо можна запустити урок на своєму ноутбуці і вчитися в рідній, домашній обстановці. В Інтернеті безліч курсів, які можна завантажити як платно, так і безкоштовно. Але до них ми підійдемо трохи нижче, а зараз відео “Як навчитися грати на піаніно” від дуже хорошого і відомого викладача. Існує близько 50 таких уроків, які пронумеровані і розташовані по порядку. Ось перший урок гри на піаніно, після того як воно закінчиться, ви можете натиснути на наступний і так далі.

Від навчального онлайн відео плавно переходимо до дискових посібників та інтерактивних програм. Почати варто з декількох найбільш функціональних, здобувших велику популярність. Це диск «Інтерактивний курс гри на піаніно» від Акелли. Курс дійсно інтерактивний, детальний, красивий і дуже корисний. Опис диска великий, можете почитати всі можливості курсу на офіційному сайті.

На англійській мові можна запропонувати навчальний курс «Навчи мене Piano Deluxe». Англійська в ньому проста, інтуїтивно зрозуміла, до того ж навіть без текстових пояснень ви зрозумієте, що від вас хочуть. За відгуками на спеціалізованих зарубіжних форумах – це одна з найкращих програм навчання на піаніно. Ви можете придбати диск в Інтернеті або пошукати на торрентах і завантажити безкоштовно. Виглядає він таким чином.

Варто окремо звернути вашу увагу, на те, що слово «інтерактивний» в цих курсах написано не просто так. Ви можете підключити до комп’ютера міді клавіатуру або синтезатор, а програма сама визначить пристрій і буде навчати, і стежити за правильним виконанням завдання по ньому. Якщо спеціальної клавіатури немає, то можна вчитися за допомогою звичайної комп’ютерної клави або віртуальної клавіатури на екрані.

Самостійно навчитися грати на піаніно можна за допомогою навчального відео на дисках, з докладним текстовим керівництвом або підручником. Найяскравішим представником подібного навчального плану можна назвати «Піаніно для всіх». У ньому кілька сотень прекрасного навчального відео і дуже наочні пояснюючі матеріали. Ось офіційний і докладний опис курсу. Він повністю коштує своїх грошей, хоча не складно знайти і викачати його безкоштовно з файлообмінних мереж.

 

Ну і як можна писати статтю про уроки гри на піаніно і не сказати про старий і перевірений спосіб навчання – читання книг. lifer.com.ua хотів би виділити і порекомендувати своїм читачам, самовчитель під назвою «Все про клавіші. Докладний самовчитель гри на фортепіано та синтезаторі» автор Террі Барроуз. Чудова книга. Інформація стисла, але при цьому дуже зрозуміла. Різні музичні напрямки, різні підходи та початок з самих азів – все це є в цьому відмінному самовчителі. Купуйте її в книжковому або замовте через Інтернет.

В кінці статті хочеться сказати, що, як і в разі навчання грі на барабанах, на початкових етапах навчання піаніно вимагає присутності живого репетитора чи вчителя музичної школи. Вам може здаватися, що і самі все освоїте, але якщо на першому етапі вам не поставити правильно руки, то решта року навчання можуть пройти дарма. А коли вже дізнаєтеся, як сидіти, триматися, ставити кисті, зможете продовжити вчитися по книжках.


 Tags: , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар