Як навчитися правильно цілуватись

Швидше за все, ніхто з Вас ніколи не звертав уваги, що ми звикли цілуватися по кілька разів на день. З раннього дитинства і до самого кінця життя, ми цілуємо своїх батьків, дітей, близьких людей і навіть улюблених тварин. Поцілунком можна виразити свою любов, пристрасть, прихильність, ніжність, подяку, виразити свою згоду, оголосити про перемир’я, в загальному, безліч різних відчуттів.

Ми пропонуємо поговорити про «дорослі» поцілунки. Погодьтеся, завжди хочеться постати перед своїм партнером в найкращому світлі, показати, на що Ви здатні, часом навіть здивувати. Адже якщо досвідчені Казанови завжди намагаються відточити свою майстерність, що тоді говорити про нас, про смертних і звичайних людей, спраглих ніжності і ласки або про тих, хто ще не випробував цього запаморочливого «поцілункового» задоволення?

Люди прагнуть навчитися цілуватися для того, щоб задовольнити свою природню потребу. Ця потреба також реальна, як і потреба в їжі, у питті, у любові, у постійному підключенні до Інтернету

Ця потреба в пристрасті і необхідності доторкнутися до когось, укласти в свої обійми свою кохану людину зазвичай приводить двох людей один до одного. Прагнення до людського контакту відбувається за велінням інстинкту, воно приходить природньо, і це не можна пояснити. Не дивлячись на це, техніку поцілунку можна пояснити. А навчитися цілуватися може кожен.

Мистецтво поцілунку

Отже, що ж зробити для того, щоб перший «дорослий» поцілунок запам’ятався Вам і Вашій партнерші назавжди?

 • Не соромтеся. Те, що Вам, може бути, ще жодного разу не доводилося цілуватися, ще ні про що не говорить. Повірте, те, що у Вас крутиться голова, тремтять коліна і раптом спітніли долоні – це всього лише ознаки того, що Ви дійсно закохані. Це ніщо, в порівнянні з тим, яке емоційне і фізичне задоволення ви отримаєте від першого поцілунку.
 • Якщо є можливість, зробіть навколишнє оточення інтимним та романтичним. Чудово підійдуть свічки або неяскраві лампи.
 • Не забудьте про Ваше дихання. Несвіжий запах з рота може відбити у дівчини всяке бажання цілуватися. Якщо ви не встигли почистити зуби, до Вас на допомогу прийде жувальна гумка, яблуко або кілька гілочок петрушки.
 • Під час поцілунку не завмирайте в одній позі. Ніжно проведіть рукою по волоссю партнера, торкніться його вух, погладьте плечі, спину.
 • Не мовчіть. Якщо ви цілуєтеся, це ще не означає, що ви повинні мовчати як риба. Скажіть своєму коханому (або коханій) що-небудь ніжне і приємне.
 • Не напружуйтеся, будьте розслабленими. Напружені губи можуть, навпаки відштовхнути Вашого партнера, або він подумає, що доставляє Вам які-небудь незручності.
 • Не зупиняйтеся на одному виді поцілунку. Багато чоловіків віддають перевагу «французькому» поцілунку, або як його ще називають «мокрий» поцілунок. Повірте, ніжне покусування і посмоктування губ партнера, можуть привести його в ще більше збудження, ніж просто «спілкування» з Вашим язиком.

Як зрозуміти, що дівчина вже «дозріла» для поцілунку? Можете не вірити, але найчастіше, вона згорає від нетерпіння і чекає, коли ж її обранець, нарешті, наважиться поцілувати її першим? Зазвичай так відбувається тому, що хлопець дуже довго не може зібратися з духом, ставлячи себе цим в якісь тимчасові рамки, і створюючи незручні ситуації. Якщо дівчина дивиться Вам в очі, і не намагається відвести погляд убік – вона дає Вам ясно зрозуміти, що вже готова цілуватися, і не варто більше тягнути.
Жінки, що, до речі, не завжди вірно, вважають, що по поцілунку чоловіка можна визначити, який у нього характер, наскільки він підходить і чи вартий він того, щоб перейти з ним в більш інтимні стосунки. Але Ви не бійтеся показати себе, відкрийтеся своїй коханій.

Як можна визначити, чи вмієте Ви добре цілуватися?

Найголовніше – стежити за реакцією партнера. Швидше за все, це хвилює більше чоловіків, ніж жінок. Якщо жінка тихо стогне або задоволено несеться в безодню вашого безмежного поцілунку – це відразу помітно, і Ви вже точно зрозумієте, що в халепу не потрапили. Якщо ж у вашої партнерки вигляд такий, немов вона сидить на лекції з філософії – задумайтеся, що ж зробити такого, щоб її завести? Пам’ятайте, немає нічого кращого, ніж досягати бажаного результату методом проб і помилок, це ж стосується і питання “як навчитися цілуватися”. Сьогодні, можливо, у Вас і не вийшов прегарний поцілунок, зате завтра, Ви, врахувавши всі нюанси, поцілуєте Вашу кохану так, що вона буде готова вибухнути від задоволення … Жінки вміють прикидатися і обманювати, але під час поцілунку, вони зазвичай забувають про свої здібності, і не приховують своїх почуттів.

Найбільша помилка при поцілунку

Ви забули про Вашу партнершу. Ви хочете цілуватися тільки для себе, отримуючи величезне задоволення, і думаєте, що раз цей поцілунок подобається Вам, то він обов’язково подобається і Вашій партнерші. Але ми хотіли б нагадати, що у неї теж є переваги, почуття, очікування і Ви зробите дуже неправильно, якщо проігноруєте їх.
Якщо Ви вважаєте, що Ваш широко розкритий рот затьмарить всі очікування Вашої коханої, то знову ж таки, ви глибоко помиляєтеся. Не варто, звичайно й затискати губи, неначе Ви партизан, і нікому нічого не скажете – прагніть знайти компроміс, Ваша партнерша обов’язково покаже, як їй подобається цілуватися. Відповідайте взаємністю, а вона, у свою чергу відповість Вам.

Як же навчитися цілуватися краще?

Практикуйтеся. Тренуйтеся. Все приходить з досвідом. Кращий спосіб навчитися цілуватися – власна уява. Ваша фантазія інколи може викинути таке, що Ви навіть не відразу зрозумієте, що ці пристрасні поцілунки не приголомшлива реальність, а всього лише ваша уява.
Отже, влаштуйтеся зручніше і розслабтеся. Уявіть перед собою предмет Вашого обожнювання. Уявіть, як Ви наближаєтеся до неї, запускаєте Вашу руку в її волосся, як ви починаєте ніжно цілуватися. Головне – вкласти в таке фантазування побільше емоцій та почуттів. Чим яскравіше буде картинка – тим краще для Вас, оскільки Ви не витратили час на репетиції даремно.

І, наостанок,ми наголосимо ще на один важливий момент! Навчитися цілуватися тільки в губи недостатньо. У особин слабкої статі, є маса ерогенних зон. Завдяки нашим всюдисущим дослідникам-соціологам, відомо, що 97 відсотків жінок від поцілунку в шию збуджуються моментально, а іноді ледь не досягають до оргазму. Коли дівчина відчуває гаряче чоловіче дихання на шиї, його покусування і поцілунки – вона просто готова розчинитися в обіймах!

Поцілунок – це блаженство, під час якого з’єднуються душі закоханих. Не бійтеся експериментувати. Цілуйте Вашого коханого так, як Вам підказує Ваше серце. Ви завжди будете зберігати в пам’яті спогади про такі поцілунки.Tags: , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (2)

 1. марія коментує:

  який бред. чого ви навчаєте дітей????? як навчитись цілуватись. це шок. навіть відео поставили. ви що? подумайте що це ваші діти, і чого ви їх вчите? кращеб розповіли., як поберегти себе для чоловіка чи дружини, а не розмінювати свою чистоту на тимчасові недовготривалі стосунки, які лише ранять молоді серця. справжній кайф, коли ваш перший поцілунок відбувається під вівтарем з вашим чоловіком на все життя. цього мало хто досягає, тому ми мало знаємо про справжню насолоду.

 2. Андрій коментує:

  Автору п’ять балів ♔

Залишити коментар