Як написати пісню? Покрокова інструкція

Написати  пісню непросто. Однак, якщо дуже хочеться порадувати близьку людину або красиво освідчитися в коханні, то нічого неможливого немає. Досить уважно вивчити інструкцію, пропоновану в даній статті.

Історія появи кожної пісні унікальна. Деякі народжуються з душі, деякі пишуться за гроші професіоналами, деякі складаються роками і вимагають величезних душевних поривів. Тому єдиної відповіді на питання – як написати пісню – нема. Для початку підготуйте ручку і папір.

Крок перший – вибираємо тему
Пісня не може не мати теми. Що оберете ви, вирішувати тільки вам. Присвячувати пісні можна людям і тваринам, порами року і емоціям, політичним подіям або особистим переживанням. Музу можна побачити практично в будь-якому явищі. Це означає, що практично будь-яка тема може знайти гідне словесне втілення.

Можна милуватися красивими пейзажами, очікуючи приходу натхнення. Можна читати хороші книги або дивитися улюблені фільми. Співпереживання – двигун творчості.

Крок другий – пишемо текст
Якщо тема відома, то залишається справа за малістю – скласти римований текст. У когось це виходить швидко і добре, хтось мучиться кожним словом. Ми радимо полегшити працю за допомогою спеціальних програм, що дозволяють римувати слова. Тільки не використовуйте обридлі всім банальні рими . І старайтесь не римувати дієслова.

Крок третій – редагуємо
Тепер ви на власному досвіді дізналися, як складати пісні. Вітаємо! Але не поспішайте з гордістю заявляти, що тепер можете відповісти кожному, як написати текст пісні. Вам належить ще один складний етап – редагування творіння. Що він передбачає? Уважне прочитання отриманого вірша, видалення наївних або невиправданих порівнянь, заміну тавтологічних сполучень синонімами, шліфування рими. Ваша робота може бути закінчена тоді, коли ритм буде чітко чутися навіть без музики.

Крок четвертий – створюємо музику
Якщо ви дружите з музичним інструментом настільки ж міцно, як з ручкою і папером, то поняття тональності і розміру не будуть новими. Для тих, хто з музикою на «ви», ми готові пояснити докладніше.

Отже, розмір – це приблизна відповідність слів (складів) в рядку. Тобто музику потрібно писати таку, яка дозволяє вимовляти рівну кількість слів у кожному рядку.

Тональність мелодії безпосередньо залежить від емоційного настрою вірша. Якщо в ньому йдеться про трагічну любов, то мажорні мотиви будуть нарочито штучними.

Крок п’ятий – репетируємо
Щоб справити враження на слухачів, необхідно не тільки знати, як написати пісню, а й вибрати манеру виконання, відрепетирувати жести та міміку. При цьому текст необхідно вивчити напам’ять. Виконавець, підглядаючи в листочок, виглядає жалюгідно. Так що економити час на заключному етапі не варто.

Сподіваємося, все у вас вийде! Удачі!Tags: , , , , , , ,

Category: Спорт і Відпочинок

Коментарі (2)

  1. діана коментує:

    так сбобі

  2. влад вовк коментує:

    це повний брьет можна писати і без цієй дурні я написав 25 і більше пісень без цієй фігні!!!

Залишити коментар