Як малювати наруто

Якщо ви любите аніме, і хоча б трохи схильні до малювання, то рано чи пізно захочете дізнатися, як малювати наруто. Чому саме наруто? Тому що це один з найбільш популярних, успішних і довгоживучих персонажів в аніме, який чудово виглядає, як в японській мультиплікації, так і просто намальований на папері. Хлопчик-ніндзя володіє яскравою і такою зовнішністю, яка легко запам’ятовується і багато молодих людей хочуть бути схожими на нього.

Як малювати аніме наруто

Після прочитання цієї статті ви зможете самостійно, по пам’яті або з невеликими підказками, малювати голову наруто, і комір його одягу. Ми по пунктах розберемо, що необхідно зробити, щоб аніме персонаж вийшов правдоподібним і покажемо, яке відео необхідно простудіювати для того, щоб зрозуміти, як навчиться малювати аніме наруто. Тепер ви можете швидко переглянути викладене відео з малювання, після чого прочитати наше покрокове пояснення, а потім вже повернутися до цього відео, взяти в руки олівець, покласти перед собою аркуш паперу і повторити щойно побачене.

1. Отже, якщо ви хочете дізнатися, як навчитися малювати наруто, то варто почати з овалу обличчя. У наруто обличчя кругле, велике з гострим, юнацьким підборіддям. Саме так його і малюємо – коло з невеликим, пологим конусом в нижній частині. Можете преглянути відео у статті Як навчитися малювати 3D рисунки” , як малювати обличчя, щоб дізнатися дещо більше про пропорції і способи зображення голови.

2. Ми не будемо вирішувати питання про те, як малювати героїв наруто, а зосередимося тільки на наруто і наступним кроком буде малювання допоміжних ліній. Перша перетинає овал обличчя вертикально і ділить його навпіл, а друга лінія проходить на рівні очей. На останніх етапах роботи ми гумкою зітремо всі не потрібні лінії.

3. Відзначаємо на горизонтально «очній» лінії великі очі, на однаковій відстані від центральної лінії. Малюємо допоміжні кола у вигляді очних яблук, адже майже завжди в аніме і манзі очі у героїв великі і, щоб усвідомити, як малювати мангу наруто, ви теж повинні навчитися малювати великі, «анімешні» очі.

4. За допоміжним лініях малюємо самі очі. Вони схожі за формою на котячі з таким же розрізом і великими зіницями. Зіниці у наруто світлі, так що по центру малюємо невелику темну точку райдужної оболонки і від неї по колу невеликі штрихи. Іншу поверхню зіниці заштрихуємо не сильно жирно. У верхній частині можна залишити місце для відблиску.

5. Вчимося малювати наруто далі, і малюємо начольну пов’язку наруто, накидаємо її форму і центральну частину, а потім жирно наведемо знак Конохи і контури. Поки цього робити не потрібно, так як пасма волосся наруто перекриють деякі лінії бандани.

6. Малюємо носик. Він у нас буде у вигляді двох коротеньких ліній, ніздрів, не сильно відступаючих від центральної допоміжної лінії.

7. Відразу ж, трохи нижче малюємо рот. Він у нас буде злегка посміхатися, не оголюючи зуби. Так що цілком достатньо намалювати всього лише дві лінії. Перша, широка, з загнутими догори кінчиками, яка позначає нижній край верхньої губи. Друга лінія позначає нижній край нижньої губи і малюється як майже пряма, коротка лінія нижче першої. Дивіться на відео зверху статті, там все буде зрозуміло.

8. Якщо ви не побігли за листом і олівцем, а продовжуєте читання, то вчимося малювати аніме наруто далі. Для цього малюємо брови, навскоси, нахиленим внутрішнім краєм вниз. І не забуваємо про впізнавані три полосочки з кожного боку на щоках наруто. Коли всі пункти будуть виконані, можна переходити до самого об’ємного – волосся.

9. Зачіска у наруто малюється у вигляді довільно стирчачих трикутників, які позначають неслухняні пасма. Починати варто з двох прядок по сторонам очей. У відстані між оком і скронею. Потім потихеньку просуваємося вгору і малюємо віночок, як у квітів. Якщо ви не знаєте, як малювати квітку, то почитайте. Має вийти спонтанно, але красиво. Намалюйте п’ять-шість прядок волосся наруто, які перекривають його пов’язку і знаходяться як би зверху. Коли закінчите з волоссям, намалюйте не великі вушка.

10. Ну от, тепер ми майже знаємо як малювати персонажів наруто, справа за малим – намалювати комір кофтинки наруто і накласти тіні хоча б у кількох місцях. Шия трошки виглядає з-за коміра і тому ми повинні намалювати дві короткі лінії, що позначають шию. Потім відступаємо десь на ширину обличчя і починаємо малювати сам ребристий комір. Подивіться на відео, як це робиться, але ви й самі пам’ятаєте характерну складчастість з замочком по середині. Не забудьте домалювати біля шиї невеликі пасма волосся, що визирають ззаду і стрічки налобної пов’язки.

11. Тепер надаємо малюнку олівцем лиску і завершеності, для цього витираємо допоміжні лінії, підводимо подекуди лінії по товщі і опрацьовуємо деталі й пропущені в попередніх етапах дрібниці. Накладаємо тіні на пов’язки, на область під волоссям, трохи під носом і під бровами, для того щоб намітити опуклості і глибину, а так само малюємо досить жирну тінь під нижньою щелепою, на шиї. Рисунок майже готовий, можете подивитися ще одне хороше відео, як малювати наруто, яке розповість небагато про іншу техніку малювання:

Сподіваємося після цього докладного уроку ви зрозуміли, як малювати аніме наруто і зможете повторити. Звичайно ж, вважається найлегше малювати персонажів з мультиків поглядаючи на роздрукований листочок з його зображенням, але коли ви намалюєте раз, два або три, то на четвертий зможете повторити все по пам’яті. Головне не лінуватися і тренуватися малювати своїх улюблених героїв. Творіть, малюйте.Tags: , , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар