Як кинути пити – 10 порад

Зважитися кинути пити для величезної кількості людей дуже важке завдання, більшості важко навіть зізнатися собі в тому, що в них алкогольна залежність. Ось список з 10 корисних порад, які допоможуть вам кинути пити і жити без алкоголю:

1. Зробіть це для себе. Ви повинні захотіти, щоб у вас вийшло. Якщо ви не зробите це саме для себе, може виявитися так, що ви почали невдало.

2. Важливість фізичних вправ. Люди, які регулярно тренуються, набагато менш схильні до рецидиву. Вправи мають тенденцію знижувати стрес і тримають людину у більш розслабленому стані, що є плюсом на шляху до тверезості.

3. Нагороджуйте себе. Багато людей так зусереджені на досягненні мети, що вони забувають винагороджувати себе за те, чого вже досягли. Нагороди піднімають вам дух.

4. Не відчувайте себе винним в разі провалу. Почуття провини від рецидиву або невдачі тільки заважає досягненню кінцевої мети. Алкогольна залежність – це серйозний виклик і, як більшість інших викликів, непростий.

5. Заручіться допомогою з боку. Чи це товариство анонімних алкоголіків, терапія або перевірений засіб протверезіти. Залишитися наодинці з думками та ідеями, ймовірно, не найкраща ідея, оскільки ті думки і ідеї в першу чергу сприяють упередженням.

6. Знайдіть собі тверезу компанію, побільше спілкуйтеся з цікавими людьми. Це допоможе сформувати абсолютно новий погляд на життя, обміркувати і переоцінити  свої минулі вчинки і поведінку в різних ситуаціях. Якщо ви не можете знайти таку компанію в своєму місті, пошукайте її в інтернеті: тверезі спільноти, форуми, групи «В Контакті».

7. Розвивайте нову повсякденну рутину, в якій немає місця алкоголю. Вставайте раніше, включіться в щоденні справи, можливих варіантів безліч. Зрештою, припинити пити – це почати життя з чистого аркуша.

8. Подумки уявіть майбутнього себе як незалежного від алкоголю і уявіть, наскільки краще стане життя. Це допоможе вам сфокусуватися на цілі і зробити правильний вибір.

9. Ставте досяжні цілі. Не ставте такі високі цілі, які не зможете досягти відразу, і які можуть розчарувати вас. Можливо, не можна кинути все відразу. Принаймні, поставте мету пити менше сьогодні, а потім ще менше завтра. Маленькі кроки краще, ніж ніякі.

10. Подивіться на фізіологічні та емоційні проблеми, які є і причиною і наслідком вашої проблеми з алкоголем. Багато алкоголіків почали пити, щоб уникнути якихось проблем у житті, а для інших алкоголізм міг бути частиною спадковості. Знайдіть кого-небудь у якості групи підтримки або консультанта, який допоможе вам впоратися з подібними проблемами.Tags: ,

Category: Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар