Як грати в доту

Можна по-різному розвивати свої розумові здібності, читати книги, грати в шахи або збирати складні головоломки. А можна прочитати про те як грати в доту і спробувати себе в ролі віртуального стратега, який продумує свою тактику на кілька ходів. Не факт що вам сподобається, але все-таки шанс серйозно підсісти на доту дуже великий. Адже не дарма ж в усьому світі така велика кількість гравців.

Якщо ви ще не в курсі то DotA це така карта для Warcraft III, яка стала настільки популярною що в наступному році переросте в повноцінну гру, а кількість людей, які професійно в неї грають подвоїться. У декількох реченнях складно пояснити, чим зумовлена ​​така популярність, але скоріше за все справа у величезній кількості варіантів розвитку подій і відповідно тактик, за допомогою яких можна здобути перемогу.

Як грати в доту по Інтернет 

Гра створювалася для азартної битви з живими суперниками, так що для того щоб отримати справжні відчуття від гри ви повинні пограти в доту через Інтернет. Для цього необхідно пройти кілька простих кроків, багато з яких зрозумілі на інтуїтивному рівні.

 • виберіть сервер, на якому будете грати. Найпопулярніший це Гарена (Garena) – безкоштовний, зручний, прекрасні технічні параметри і майже півмільйона гравців щодня.
 • тепер перевірте, щоб у вас була остання версія самої гри warcraft III і остання версія доти
 • заходите на сайт гарени www.garena.com, качаємо безкоштовний клієнт для підключення та пошуку гравців, ігор і серверів.
 • встановлюємо клієнт і реєструємося через нього (якщо ще не зареєстровані через сайт)
 • тепер вибираємо в списку ігор warcraft 3. Знаходимо кімнату з вільними місцями і підключаємося до неї, натиснувши кнопку пуск

Тепер ви навчилися підключатися до гри, але як навчитися грати в доту. Для цього ви повинні знати деякі нюанси, які в тезисній формі викладені нижче:

 • в доту грають дві команди, по п’ять чоловік у кожній. Отже, тактика повинна бути у всіх гравців і вона зобов’язана бути спільною. Якщо кожен буде сам за себе, то вас розгромлять за десять хвилин, а може й раніше.
 • з першої тези випливає, що якщо ви підключитеся до кімнати в Гаренн до незнайомих геймерів і будете відверто тупити, так як є поки новачком,  вас викинуть і ще пошлють в письмовій формі. Так що перед тим як «виходити в світ» знайдіть товаришів по грі з таким же рівнем як у вас, щоб ніхто, нікого не лаяв і не звинувачував в програші. Можна попрактикуватися з ботами, але це не те.
 • тепер потрібно визначитися яким персонажем ви будете грати. Їх більше ста і постійно додаються нові, так що виберіть 1-2 найбільш популярних і вивчіть їх можливості, особливості і будь-яку інформацію, яка буде доступна.
 • увійдіть в гру, виберіть героя, з яким знайомі, і починайте грати
 • зазвичай гра стартує з того, що всі кидаються купувати на гроші, які даються кожному на старті. Тут щось радити не має сенсу, оскільки залежно від героя і вибраного плану, ви самі потім будете змінювати список куплених речей.
 • грати в доту по Інтернету це означає прокачувати свого героя. Прокачувати – збирати золото, артефакти, секретні предмети, досвід і всякі заклинання. Купувати те, що не вдалося зібрати, йти далі і так до переможного кінця. Основне джерело досвіду і грошей звичайно ворожі герої і спеціальні боти, керовані комп’ютером. За кожну перемогу ви отримуєте досвід і якісь додаткові превілегії.
 • ваша команда переможе, після того як повністю зруйнує базу противника (у різних команд вона виглядає і називається по-різному)

Це поверхнева інструкція для новачків про те як грати в доту. Краса гри у величезній кількості нюансів, перерахувати все не представляється можливим. На геймплей можуть впливати такі фактори як – поведінка союзників, поведінка ворогів, поведінка ботів, куплені на початку предмети, знайдені предмети в лісі, кількість зруйнованих бараків, кількість ваших смертей, ваше перебування по близькості з яким-небудь зіткненням, результат вашої битви з босом , те, як ви витратили зароблені гроші, те які складові частини для артефактів знайшли … загалом, сотні, якщо не тисячі непередбачуваних комбінацій, які і роблять гру в доту по Інтернету такою популярною і затягуючою.Tags: ,

Category: Спорт і Відпочинок

Коментарі (0)

Залишити коментар