Як дівчині привернути увагу хлопця?

Як це не дивно, але вже залишилися далеко позаду ті часи, коли юні люди першими вирішували спробувати залучити на себе увагу чарівної дівчини. Час іде, змінюються характери і вдачі поведінки. І зараз немає нічого поганого в тому, що жінка сама йде назустріч вподобаній молодій людині.

166810f750a22719ac8f9550b7b216c7

А що поганого в тому, що жінка проявляє ініціативу? Так, 1-е, що приходить на розум – це те, що жінка просто сходиться з будь-якими хлопцями, і якщо говорити трохи грубше, – має легку поведінку. Але давайте залишимо ці судження в минулому, адже в нинішню еру верховенства соц. мереж дівчині привернути увагу юного чоловіка не становить особливої ​​праці.

І фрази більшості дам про те, що чоловіки повинні заводити розмову першими не завжди мають під собою підстави. Пам’ятайте такий вираз – «Жінка клопочеться про власне майбутнє, поки не вийде заміж, а чоловік не клопочеться про власне майбутнє, поки не одружиться»? І це справді так. Якщо красивий юнак, який вам подобається, не пише для вас вечерком «Привіт, як справи?», Може бути, він на даний момент працює або замислюється, як заробити ще грошей, щоб зробити для вас пропозицію і подарувати реальну казку.

Але, щоб відшукати так звану золоту середину, можна вдатися до одного надзвичайно звичайному і в той же час ненав’язливого способу – вірші. Саме з їх допомогою жінка зуміє чудово направити на себе увагу, при всьому цьому не будучи запідозреною в фривольності і легкодоступності. Адже конкретно такий стереотип сидить у майже всіх головах, чи не так?

Зараз прекрасні вірші юному чоловікові можуть нести в собі різні послання – від звичайного «як справи?» до найбільш відвертого і щирого визнання у власних емоціях. При всьому цьому можна стати в ньому як довірливою і помірною жінкою, так і незначно пофантазувати і стати справжньою спокусницею, без зусиль підкорюючою чоловічі серця.

Взагалі сенс вірша і його фарби ви зможете вибрати самі. Адже в кожних стосунках є свої секрети і свої індивідуальності. А прекрасно оспівані слова, навіть найбільш повсякденні, завжди сприймаються незначно по-іншому.

Якщо ви до цього часу сумніваєтеся в ефективності даної ідеї, просто поставте себе на місце юної людини, якій адресуються вірші. Ось ви сидите, занурені у свої думки або справи, і зовсім не чекаєте отримати будь-яку звісточку або, навпаки, сидите біля монітора і очікуєте, коли красива для вас людина з’явиться в мережі … Чи приємно для вас буде отримати в ці моменти прекрасні вірші , написані спеціально вам?

Ось, тому відповідь очевидна – щирість у віршах – це те, що необхідно для всіх відносин. Бережіть почуття і один одного!Tags: , , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар