Як цілуються різні типи чоловіків

Який твій герой? У поцілунку, кажуть, не тільки пристрасть, темперамент, а й характер хлопця прояснитися повинен. З’ясуємо чи так це насправді …

582318

1. Уникає поцілунків

Людина може бути життєрадісною, отримувати задоволення від смачної їжі і тому подібного, але … От не подобаються, мовляв, йому поцілунки – і крапка! Якщо відмова цілуватися не є причиною збентеження (через погані зуби або поганий запах з рота), то ця людина далеко не ласкава. Бувають, звичайно, люди сухі, стримані, але і почуття без ласки сохнуть … Уникає поцілунків, швидше, не надто закоханий: він бажає отримати задоволення, не обтяжуючи себе.

2. Реаліст

Це твереза ​​голова. Що вважає реаліст (якщо хочеш, ми можемо його і прагматиком назвати) найголовнішою перевагою розумної людини? Уміння контролювати свої почуття. Контролювати і приборкувати. Він в собі дуже цінує розум. Думає: я буду строгий, але зате справедливий. І ще йому подобаються вислови на кшталт: «Тут все ясно!», «Я відразу все зрозумів». І вічно йому заздалегідь «все зрозуміло». Реаліст і цілується з відкритими очима.

3. Романтик

Романтик – мрійник і фантазер. Він весь у своєму світі: то він у владі чудових ілюзій, а то його мучать жорстокі розчарування. Він бурхливий і ніжний, його не лякають удари долі, хоча здійнятися, безсумнівно, приємніше. Життя без потрясінь здається йому прісним. Чого він не терпить – так це нудьги. Буденність, повсякденні дрібниці. Щоб відгородитися від реального «нудного» світу і цілком віддатися своїм мріям, романтик при поцілунку заплющує очі.

4. Базіка

Якщо ти думаєш, що зайва балакучість – це так, дрібничка, то ти помиляєшся. Базіка – людина, в якій борються розум і почуття. Він розривається між бажанням близькості, ніжності, вільного прояву своїх емоцій і прагненням зберегти самоконтроль. Він не впевнений у собі: боїться «зірватися з ланцюга». Що за ланцюг його тримає? Занадто тверді переконання? Забобони? Так чи інакше, поки розум тримає в узді його тіло, базіка між поцілунками не може замовкнути.

5. Власник

Є люди, які, щось схопивши, тримають міцно. Коли діти грають, таки відразу видно – їх дражнять «жаднюгами». Власник пристрасно бажає щось мати. Йому здається, він у безпеці, поки це саме у нього не віднімуть. Така людина може бути до одуру скупою або просто трошки розважливою, але віддавати нічого не хоче. Він і в любові виступає як власник або скнара і буває жахливо ревнивий. І навіть жорстокий. Він каже: «Моє!» – Про кохану людину, як про своє майно. Власник цілує занадто довго, не розтискаючи обіймів.

6. Артист

Артист обожнює працювати на публіку. Для нього дуже важливо – справити враження. Йому хочеться, щоб оточуючі позаздрили: ось який у нього успіх! Яка шикарна у нього дівчинка, який він «крутий», тобто сміливий і вільний! .. Артист цілується ефектно. На людях – для оточуючих.

7. Чистюля

Чистюля переконаний, що відносини між чоловіком і жінкою повинні бути виключно духовними, чистими і піднесеними. Він болісно бридиться, він вважає будь-які прояви близькості неестетичними. Часто вони стають фанатиками якийсь «високої» ідеї, наприклад, інквізиції. Але, по суті, все пояснюється просто: вони надмірно люблять себе. Чистюля, поцілувавшись, неодмінно почистить зуби і прополоще рот.

8. Лизунчик

Лизунчік, ясна річ, вічно сунеться зі своїми поцілунками. Він велелюбний: обожнює життя, людей і художню літературу. І себе теж цінує – як хорошу, милу людину. Що б з ним не сталося, він упевнений: все як-небудь обійдеться! .. Такі люди, хоча і злегка легковажні (а інший раз і безвідповідальні), дуже привабливі і симпатичні – згадай прислів’я про ласкавих теляток.

Лизунчік, люблячий цілуватися, ніколи не втрачає оптимізму.Tags: , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар