Як їздити у відпустку дешевше

Літо – сезон відпусток. Треба з’їздити до моря, щоб вирватися з рутини, зануритися в нормальне життя (без міста, в сенсі), а якщо пощастить, то й у саме море. Однак, не так часто є бажання за необхідність ( відпочинок ) платити неможливість (багато грошей, в сенсі). Між тим, відпочинок не обов’язково повинен бути дорогим, навіть якщо ви хочете виїхати на моря-океани.

як дешево відпочити

Давайте подумаємо, як можна скоротити витрати на туризм , щоб не було потім болісно боляче за безцільно прожите літо.

  • Будьте готові. Згоден, піонерський якесь гасло, але так і є: можливість виїхати недорого зазвичай з’являється раптово – хтось відмовився в компанії, хтось опинився в ситуації, коли відмовитися довелося, знайшли десь палаючий тур … загалом, можливість заощадити означає необхідність заплатити за це вашим часом, тобто, не просто швидко зібратися і поїхати, а при цьому ще й бути готовим до цього. Хороші відносини з начальством в таких випадках куди важливіше дико великої зарплати (тим більше, раз ви хочете заощадити, вам ближче саме перше) – домовтеся про те, що влітку ризик термінового від’їзду в відпустку вкрай великий, приготуйте інструкцію на випадок різкого вашого зникнення і домовтеся з колегами, щоб вас могли підмінити. Звичайно, таке ставлення дорогого коштує, тому будьте готові на жертви і самі, підтримуйте хороші відносини не тільки з керівництвом.
  • Будьте гнучкішими. Я прекрасно розумію, що ваша мрія – подивитися рибок на Червоному морі або полежати на казковому піску Майорки … забудьте про це, з гарячими пропозиціями потрібно бути готовим полетіти не туди, куди хочеш, а куди везуть. В основному, природно, не найпопулярніші напрямки. Втім, часто Канари замість Туреччини теж варіант, особливо, якщо дешевше самої Туреччини на цей же час.
  • Шукайте спецпропозиції турагентств. Будь-яке турагентство часом стикається з необхідністю терміново укомплектувати літак пасажирами або з такими ж проблемами в стосунках дуже нових або дуже старих готелів. Як результат, оператори конкретних турів роблять значні знижки, щоб агентства пометушилися і за тиждень забили місця, що залишились, щоб ті не пустували. Очікувати такого у високий сезон, звичайно, не варто. До речі, про сезон …
  • Подорожуйте в оксамитовий та інші сезони. Гарячий сезон в місті – це жахливо, згоден, проте ж, це ваша доля. З’їздити у відпустку до травневих свят або в самому початку вересня не всякий може собі дозволити, чому всі переносять свої відпустки на травневі свята і кінець серпня, що правильно … і, звичайно, викликає приплив туристів в гарячі (в хорошому сенсі) точки – вам же потрібно скористатися хорошою погодою не тільки на курорті, але і в ціновій політиці туроператорів.
  • Шукайте підводні камені. Не буває спецпропозицій без нюансів – багато говорять, що палаючих турів теж не буває. Часто це готель без можливості вибору зірковості і взагалі без можливості вибору, відсутність трансферу (економія на доставці вас від аеропорту і до нього), хоча багато платежів навіть в нормальні тури не входять (віза, паливний збір, страхівка). Вивчайте пропозицію докладніше – під гарячі тури часто маскуються шахрайські, тому що їх організатори прекрасно розуміють, що скупий все одно платить двічі.
  • Користуйтеся сайтами-дискаунтерами. Знову ж таки, обачно – часто знижку беруть не стільки з спецпропозиції, скільки з виключення обов’язкових для такого випадку платежів (а це значить, що різниця компенсується на місці і іноді з нервами).
  • Подорожуйте дикуном або знімайте квартиру. Чомусь всі забувають про таку чудову можливість, як поїздки на гарячу голову на наш південь . Так, в середньому, там відпустка дорожча, але це якщо в готелях жити, інфраструктури там немає розвиненої, так само як і вартості робочої сили, рівній, наприклад, Туреччині, зате з радянських часів розвинений приватний сектор або відпочинок дикуном , традиції такі. Так що якщо поїхати на своїй машині і з наметами, то все стає ще краще в плані ціни.
  • Користуйтеся недорогими авіакомпаніями. Компанії-дискаунтери в Україні сильно затиснуті, тому доступ до них є в мізерно малої частини населення. Якщо ж є, обов’язково ними користуйтеся – для польотів у Європу краще не придумати. Більш того, великі компанії, незважаючи на карти з милями, все одно дорожчі дрібних, які часто можуть бути, як мінімум, не гіршими.
  • Власне, варіантів тут море – поекспериментуйте, спробуйте, пам’ятайте тільки, що безкоштовного в житті нічого немає, а ось дешеве часто обертається зовсім не таким, яким ми хотіли. Будьте готові і не вірте, що відпустка обов’язково повинна бути дорогою.Category: Спорт і Відпочинок

Коментарі (0)

Залишити коментар