ВІДЕО: 1 секунда на день або відео довжиною в життя

«Ненавиджу забувати те, що я зробив у минулому. Я стільки всього зробив у своєму житті, про що у мене не залишилося ні найменших спогадів, поки хтось їх не нагадає.»

Цезар Куріяма

Colin Farrell - Total recall

Чим старшими ми стаємо, тим більше у нас спогадів. І тим більше тих, які ми не пам’ятаємо. Дні зливаються в тижні, тижні – в місяці, а місяці – в роки. І ми вже не пам’ятаємо про те, що ми робили в цей день торік. Та що там день. Іноді ми не можемо згадати, що робили минулого літа і якщо і пам’ятаємо, то це всього лише безладні уривки, швидше схожі на тіні спогадів.

Коли у нас з’являються діти, час спочатку тягнеться нескінченно довго і перший рік видається не роком, а десятиліттям. А ближче до шести років один рік пролітає, як один місяць. І ось ми вже майже не пам’ятаємо про те, як наша дитина зробила перші кроки і сказала перше слово. Добре, якщо є фотографії або відео. Але найчастіше ми забуваємо.

А адже напевно у кожного з нас майже щодня з’являлася в голові думка про те, що сьогодні так здорово! Сьогодні – чудовий день і потрібно його запам’ятати. Але проходить тиждень і ми вже слабо пам’ятаємо про те, що ж такого чудового відбулося в цей день.

І саме для того, щоб не забувати про головне, про своє минуле, режисер і продюсер Цезар Куріяма вирішив взятися за проект завдовжки в життя. Тепер кожен день він знімає відео в 1 секунду з уривком про цей час. Йому набридло забувати про те, що він робив. Тепер, варто тільки подивитися відзняті моменти, і минуле пролітає у нього скрізь очі яскравими картинками. І я думаю, що ця ідея гідна повторення – знайомі і незнайомці, друзі та близькі люди, які вже, можливо, пішли з цього світу назавжди, все життя. Все це гідно того, щоб пам’ятати.

Іноді, 1 секунда – це так мало, але іноді 1 секунда – це все, що у вас є.

 Tags: , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар