Поливання квітів під час відпустки

Засіб від амнезії

Трапляється, ми забуваємо поливати домашні рослини або надовго їдемо. Врятувати квіти від посухи в подібних випадках допоможе гідрогель. Про те, що це таке і як цим користуватися, розповідає консультант Сергій Новіков. Якщо додати в гідрогель воду, він сильно набухає. Одна молекула цієї речовини може притягнути до себе 100 молекул води.

images (1)

Щоб врятувати рослину від засихання, треба зробити в грунті отвори до половини глибини горщика за допомогою звичайного олівця або ручки. Робити це треба акуратно, щоб не пошкодити кореневу систему. Отвори повинні розташовуватись навколо стебла рослини. У кожний з отворів треба насипати по кілька зерняток гідрогелю. Головне, щоб ця речовина знаходилася на глибині, біля коренів. Щоб волога менше випаровувалася, прикрийте гідрогель харчовою плівкою. Слід пам’ятати, що при зволоженні гідрогель збільшується в об’ємі у декілька разів, і якщо його буде занадто багато, може спучитися грунт в горщику.

Потім поливаємо квіти під корінь. Через деякий час гідрогель вбере в себе воду, і ви зможете цю рослина поливати в два рази рідше. Навіть якщо ви будете поливати його на кілька днів, рослина буде радувати вас життєрадісним виглядом. Придбати гідрогель можна за ціною від 5 грн. за пакетик.

 Tags: , ,

Category: Дім

Коментарі (0)

Залишити коментар