Сп’яніння – не виправдання!

Ніхто не ідеальний, всі ми робимо помилки, про які потім шкодуємо, особливо якщо своєю поведінкою образили кохану людину. Звичайно, при близьких, міцних відносинах ви можете розраховувати на прощення. Але пам’ятайте, що пояснення, якими ви намагаєтеся виправдати себе, лише погіршать і без того непросту ситуацію. Якщо ви проштрафилися, будучи в нетверезому стані, і сподіваєтеся, що це прийнятне виправдання, запевняємо вас, кохана людина не буде ним задоволена. «Але ми ж були п’яні!» – Класичне пояснення, однак воно зовсім не переконливе.

Lifer наводить 5 причин, що підтверджують це.

1. По-перше, напитися було саме вашим рішенням. Якщо ви зрадили своєму партнеру, то несете повну відповідальність за те, що опинилися в такій ситуації. Пам’ятайте, що, хоча після чергового коктейлю ви могли втратити контроль над своїми діями, але ви точно контролювали себе до цього. Хіба ж у вас вільні стосунки.

2. Ви себе знаєте. Якщо ви схильні здійснювати вчинки у нетверезому стані, то напевно вже зрозуміли це раніше. Усвідомлюючи, як ви себе ведете в подібних обставинах, ви повинні були передбачити, що ставите свої відносини під загрозу.

3. Ви відповідальні перед своїм партнером. Вступивши в стосунки, ви вже не можете вести себе так, як робили це раніше, будучи вільними. Тепер ви стали чиєюсь близькою людиною, тому важливо залишатися відданою їй. Не варто ризикувати тим, що маєте. Навчіться дорожити почуттями ближнього. А чи любов проходить?

4. Уявіть, як було б вам на місці вашого партнера. Звичайно, ви б розсердилися, дізнавшись про зраду, в якому б стані вона не трапилася. Згадайте золоте правило: що посієш, те й пожнеш. Ставтеся до інших так, як вам хотілося б, щоб ставилися до вас.

5. Ніщо не забуте. Незалежно від того, чи приймає партнер ваше пояснення, ваші помилки будуть постійно ставити під загрозу відносинам. І наступного разу може вже й не бути. Подумайте про це, перш ніж щось робити.Tags: , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар