Смузі для бігунів

Ми продовжуємо збирати для вас корисні рецепти і сьогодні під прицілом – смузі, смачні, корисні і легкі в приготуванні!

images

Смузі № 1. Яблуко + Морква + Імбир

Яблоко-+-Морковь-+-Имбирь

Інгредієнти: 1 зелене яблуко, 1 чашка морквяного фрешу (або пакетованого соку), 1 чашка апельсинового фрешу (або пакетованого соку), 1 чайна ложка свіжого подрібненого імбиру, 1 столова ложка меду.

Приготування. Приготувати апельсиновий і морквяний фреші. Яблуко очистити від шкірки і серцевини, і нарізати невеликими шматочками. Скласти всі інгредієнти в блендер і збивати до тих пір, поки суміш не стане однорідною. Можна попередньо заморозити морквяний сік і тоді смузі перетвориться на шейк з крижаною морквяною крихтою.

Смузі № 2. Авокадо + Груша

Авокадо-+-Груша

Інгредієнти: ¹ / ₂ стиглого авокадо, ¹ / ₄ знежиреного йогурту, ¹ / ₂ чашки грушевого соку, 1 столова ложка меду, ¹ / ₄ чайної ложки ванільного екстракту, 1 чашка льоду.

Приготування. Скласти всі інгредієнти в блендер і збивати до тих пір, поки суміш не стане однорідною. Можна прибрати лід, додати 1/2 склянки грушевого соку і половинку очищеної від шкірки і насіння груші.

Смузі № 3. Ромашковий чай + банан

Ромашка-+-банан

Інгредієнти: 1 чашка міцного ромашкового чаю, 1 банан, 1 чашка знежиреного йогурта, 2 столові ложки меду.

Приготування. Скласти всі інгредієнти в блендері і збити до однорідної маси. Ромашковий чай можна заморозити і використовувати в якості крижаної крихти для смузі.

Смузі № 4. Імбир + Банан

Имбирь

Інгредієнти: 1 банан, 2 чайні ложки свіжого імбиру, 1 чашка апельсинового фрешу або пакетованого соку, 2 столові ложки меду, 1 чашка льоду.

Приготування. Скласти всі інгредієнти в блендер і збивати до тих пір, поки суміш не стане однорідною.

Смузі № 5. Ягоди + Слива

Ягоды-+-Слива

Інгредієнти: 1 ¹ / ₂ чашки заморожених або свіжих ягід (зараз другий сезон малини!), 1 велика слива (або 2-3 дрібних), очищена від кісточки, 1 чашка апельсинового фрешу або пакетованого соку.

Приготування. Скласти всі інгредієнти в блендер і збивати до тих пір, поки суміш не стане однорідною.

Ви можете змінювати співвідношення інгредієнтів на свій смак і додавати нові. Наприклад, до сливи і ягід в останньому рецепті непогано підходить кориця.

Приємного вам апетиту!

Читайте також:Tags: , , , ,

Category: Кулінарні рецепти

Коментарі (0)

Залишити коментар