Сидите з дитиною? Відкладіть телефон!

Маючи смартфон в руках , завжди є, чим зайнятися: програми, ігри , відео , пошта ! Складно уникнути спокуси залізти в смартфон , коли сидиш з дитиною. Особливо , якщо дитина неспокійна.

Бостонський медичний центр провів дослідження того , як наявність смартфона за обіднім столом у батьків змінює їх ставлення з дітьми.

shutterstock_121531534-605x403

Займався дослідженням доктор Jenny Radesky , фахівець в поведінкової педіатрії . Йому стало цікаво, як всюдисущість і привабливість смартфонів може вплинути на якість відносин між дітьми і батьками , коли вони разом проводять час.

Щоб оцінити ефект смартфона на ці відносини , доктор і його колеги послали своїх спостерігачів в місця скупчення таких сімей (ресторани фаст -фуду ) . Відстежувалися сім’ї з двома батьками і не менше, ніж двома дітьми. Всього було відстежено 55 таких спільних прийомів їжі.

Отримані результати показали , наскільки ж батьки були занурені у свої смартфони.

Один малюк , зневірившись , простягнувся через весь стіл , щоб руками відірвати маму від планшета – без толку ! Інша матуся просто штовхнула під столом свого сина , коли той в черговий раз намагався привернути її увагу. Третій,татко, грубо відчитав своїх нащадків , коли ті попросили його відкласти свій девайс.

Різні батьки , різні реакції , але завжди – негатив по відношенню до своїх дітей.

І завжди майже повна відсутність комунікацій між людьми за столом.

Така поведінка – сканування стрічки ВКонтакте , перегляд пошти , читання RSS -рідера – може змусити ваших дітей відчути , що вони не є важливою частиною вашого життя. Вони менш важливі, ніж якась залізяка !

Дослідники сподіваються , що ця їхня робота стане будильником , який розбудить багатьох батьків , які ведуть себе неправильно .

Заведіть для себе спеціальні правила . Приберіть свої смартфони на час , коли ви їсте разом з дитиною , коли ви укладаєте його спати або коли йдете з ним в парк розваг.

Спілкуйтеся зі своїми дітьми – це допоможе їм у майбутньому легко спілкуватися з оточуючими. Адже ви – батько , а значить рольова модель для вашої дитини.

Подивіться на сучасних дітей . Сильно сором’язливі, не можуть почати бесіду , не розуміють простих правил людського спілкування. А що тоді стане з дітьми покоління смартфонів?

Сидите з дитиною ?

Відкладіть телефон!

Пишіть в коментарях

А ви дістаєте смартфон , коли обідаєте з дитиною ?Tags: , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар