Руйнівники міфів: свіжі огірки і молоко

Ах скільки забавного і смішного в цих двох словах: огірки і молоко! Особливо, коли вони вживаються разом в контексті одночасного поїдання нямки. З самого дитинства, це чудове кулінарне поєднання прописують своїм ворогам, гомосексуалістам і просто товаришам в якості корисної поради. Всі дбають про дозвілля та приєме проведення часу оточуючих. А чи так це страшно: свіжі огірки і молоко всередину? Що буде? Відкриється сифон? Деякі, єхидно натякають, якщо з’їсти огірочок і запити молочком, можна викликати диявола прямо у себе в кишечнику. Але я засмучу тебе, повідавши страшну таємницю.

Що буде, якщо запити огірки молоком?

Якщо з’їсти свіжий, ароматний огірочок із грядки і запити смачним молоком, то тобі загрожує пекло, ізраїль, погибель, гівно, смерть НІЧОГО. І це цілком серйозно. Я спробував на днях. З’їв гарну порцію салату зі свіжої капусти та огірків, налив півлітра молока і запив. Дуже було цікаво, що ж буде?

Приготувався чекати.

  • Чекав.
  • Чекав.
  • Ще чекав.

І нічого. Все як завжди. Я навіть трохи засмутився. Звалилася вся система світобудови.))

Якщо у тебе немає проблем з кишечником і травленням, то ця, начебто пекельна, продуктосумісність абсолютно нешкідлива. Іноді людей підводить низький вміст кислоти в шлунку. Це теж не нормально.

Цей міф-жах придумали серуни, які і від водопровідної води проводять години на унітазі. Якщо ти один з них, звернися до лікаря, не завадить.Tags: ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар