Проституція як соціальне явище

Проституція – це професія і соціальне явище, це спосіб життя і спосіб мислення. Всі, загалом, знають, що це таке. У кожного ставлення до проституції своє, але не всі щиро висловлюються про це відношенні. Напевно, на те є об’єктивні і суб’єктивні причини.

Проституція викликає у чоловіків величезний інтерес. Це абсолютно точно. І це цілком закономірно. За твердженням великого Фрейда чоловікам подобаються жінки, в яких є щось від повії. І попит на послуги повій буде завжди.

Розкажу цікаву історію з приводу проституції. Одна з моїх знайомих 12 років тому здала квартиру повії. Вона здавала квартиру, минаючи агентство, і вона не знала, що здала свою квартиру саме повії. Повія, яка знімала квартиру, представилася матір’ю-одиначкою. Через місяць ця моя знайома дізналася від однієї з сусідок, що її квартиронаймачка – повія, яка займається цим заняттям на пару зі своєю подругою.

Після цього моя знайома попросила свою квартиронаймачку покинути її квартиру, в якій стала жити разом зі своїм підлітком-сином. Після того, як вона заселилася у свою квартиру, її життя стало дуже і дуже далеким від спокою. Справа в тому, що стільникових телефонів тоді ще не було, а повія дала оголошення в газету про свої послуги.

Перший час клієнти телефонували моїй знайомій цілодобово і безперервно. А відключити телефон вона не могла, оскільки постійно чекала дзвінків свого сина, який бувало пізно приходив додому. Змінити номер телефону також було проблематично. Дзвінки тривали протягом кількох років.

З моєї точки зору, наведена історія красномовно свідчить про те, що послуги повій – це затребувані послуги, а проституція – затребуваний бізнес. І це, напевно, пояснюється тим, що проституція – це найдавніша професія. А чоловіки хочуть “спробувати повію” по-перше тому, що вони за природою своєю цікаві, по-друге, тому що їх пробували їх друзі, по-третє через те, що це загалом, заборонено (заборонений плід – солодкий) .

Найцікавіше полягає в тому, що жоден чоловік не хоче зізнаватися своїй дружині або подрузі в тому, що він займався любов’ю з повією. Йому не приємний сам факт, що він платив за любов. Адже він гідний того, щоб отримувати її абсолютно безкоштовно!

Зазвичай публічно і чоловіки і жінки висловлюються проти проституції. Але не всі насправді проти. З чоловіками все зрозуміло, вони користуються послугами повій і, ймовірно, нічого не мають проти неї (хоча, звичайно, бувають підсилюють правило винятку).

Жінки, як правило, відносяться до проституції негативно, але не всі. Деякі говорять приблизно так: “Нехай буде проституція, аби нею не займалася моя дочка”. А одна моя знайома висловилася так: “Я не проти проституції. Якщо мій чоловік поїде в тривале відрядження, нехай він краще спить з повією (адже він же чоловік!), ніж з коханкою. Повія не розіб’є сім’ю, а от коханка може і розбити!”.

Ставлення до повій теж не однозначне. Хтось висловлює презирство до них, а хтось не дуже вміло приховує свою заздрість. Адже багато повій – красиві, забезпечені, мають високий стандарт життя жінки. А один мій знайомий заявив: “Я б нічого не мав проти, якби мій син одружився на повії. Адже повія не буде гуляти, тому, що вона вже “нагулялася”, вона буде хороша в ліжку, вона буде багатою. Єдине, що мене б турбувало, це те, якщо б про її минуле хтось дізнався “.

Що стосується легалізації проституції, то якщо це питання підніметься на державному рівні, то видається, що більшість людей проголосують швидше “за”, ніж “проти”. Держава отримає податки, дружини отримають більше гарантій того, що їхні чоловіки не захворіють венеричним захворюванням, повії отримають захищеність. Але, можливо, дехто з цим не погодиться.Tags: , ,

Category: Психологія

Коментарі (0)

Залишити коментар