Перші ознаки чоловічої зради

Наполегливо поширювані кимось міфи (або не міфи?) про те, що всі чоловіки полігамні і зраджують, мимоволі змушують задуматися і придивитися уважніше до чоловіка поряд. Може, у нього теж є коханка?

Варто відразу сказати, що чоловічу зраду виявити зовсім не важко, потрібно лише більше спостережливості. Але, як правило, яскраво проявляється вона лише тоді, коли у чоловіка зав’язався з кимсь роман, нові відносини.

images

Коли ж зрада відбулася один раз – у відрядженні, на п’яній вечірці з колегами з іншого міста, вам буде важче все з’ясувати. Але навіть тут залишається один дієвий прийом: чим чесніше і щире ваше ставлення до нього, тим важче йому буде носити тягар провини. Рано чи пізно він себе проявить.

Найяскравіші ознаки чоловічої зради

Мобільний телефон

Бути мобільним без мобільного телефону в наш час просто неможливо, тому навіть зв’язок, який ретельно приховується, з часом виявить себе тут: то «Василь цемент» заговорить жіночим голосом, то з роботи стануть постійно дзвонити у вечірній і нічний час, то sms від мобільного оператора стануть частіше приходити.

Словом, будь-яка жінка зрозуміє, що чоловік щось приховує: він завжди став носити телефон при собі, не терпить найменшого дотику до нього, розмовляє по телефону у ванній кімнаті і т.д. Але не думайте відразу про погане. Може бути, він готує вам приємний сюрприз на двадцятиріччя сімейного життя.

Зміни в зовнішності і поведінці

Багато жінок помічали, що коли чоловік зраджує або близький до цього – він починає блищати як начищений п’ятак. Якщо дзвінки, запах парфумів і затримки на роботі ще можна приховати або пояснити, то стан закоханості, який раптом з’явився, приховати просто неможливо.

Чоловіки зазвичай починають ретельніше за собою стежити: обливаються туалетною водою перед виходом з дому, купують новий одяг, частіше голяться, більше звертають увагу на чистоту взуття і т.д.

Якщо всі лаври такої поведінки дістаються не вам і не є реакцією на вашу поведінку, то це явний привід задуматися, а з чого раптом чоловік так різко змінив свою поведінку і кому він захотів сподобатися.

Зміна в настрої теж повинна бути дуже помітною: стан закоханості дарує йому, вічно втомленому після роботи, крила і піднесений настрій, повний робочий день і вічні наради його більше не вимотують. Словом, створюється відчуття, що десь поза домом у нього з’явилася ще одна «зарядна станція».

images (1)

Менше вільного часу вдома

Якщо зрада для чоловіка була неодноразово і пов’язана з іншими відносинами, то йому, зрозуміло, буде вимагатися більше часу. Через це виникатимуть часті «зібрання на роботі», «понаднормові», «відрядження», «сауни тільки з друзями» та інше.

Читайте також: як позбутись ревності

Брехня і відмовки

Всередині кожної жінки стоїть датчик чоловічої мови, який безпомилково визначає, де брехня, а де правда. Залишається тільки правильно зняти з нього свідчення. Постійні вечірні наради на роботі, відрядження, безглузді відмовки, невдалі виправдання, заїкання і невиразні пояснення дуже ясно показують, що чоловіку є що приховувати.

Якщо хочете точно з’ясувати, звідки така плутанина, не впадайте в істерику, а спокійно ставте питання і вказуйте на нестиковки в його оповіданнях. Будь-який чоловік або визнається, або все стане так очевидно, що навіть його визнання не потрібно.

При будь-якій подібній розмові дуже корисно знати мову жестів і міміки, адже тільки вони найчастіше в таких випадках говорять правду. Дізнатися більше про це ви можете з відеоролика:

 

Зміна у ставленні до вас

Сильна зміна у ставленні до своєї жінки (без видимих ​​на те причин) – дуже явна ознака зради, але проявлятися вона може кардинально різними способами.

Змінюючи або змінивши, будь-який чоловік відчуває провину (якщо тільки своєю поведінкою ви не розв’язали йому руки), тому іноді чоловік може бути незвично уважним, дарувати дуже дорогі подарунки, говорити компліменти. У сексуальному житті вас чекає фонтан нових емоцій. Зазвичай так буває, якщо зрада була одна і чоловік не розглядає можливість розставання або якогось зміни існуючого устрою у ваших стосунках.

Якщо ж зрада була не просто разовим заходом, а ваш чоловік закохався в іншу жінку, то така увага до вас і бажання творити добро може бути просто звичайним «побічним ефектом» закоханості.

Перебуваючи у відносинах з іншою жінкою, чоловік може почати вас дорікати в певних речах, порівнюючи з нею. Ви не так виглядаєте, не так до нього ставитеся. Початок будь-яких відносин завжди однаковий: здається, що так ніколи не було, що тільки ця людина розуміє, любить і цінує по-справжньому. Чоловік може піддатися цьому віянню нових відносин.

Якщо не хочете рубати з плеча або ж якщо у вас зараз немає «залізних» доказів його зради, пограйте з ним. Він незадоволений вашою фігурою? Почніть ходити на фітнес. Він сам купив абонемент в тренажерний зал? Ідіть з ним! Він вважає, що ви його не цінуєте? Спробуйте вести себе по-іншому. З вами нема про що поговорити? Влаштуйте спільний перегляд того, що дивиться зазвичай він, або спільні читання, наприклад.

Така гра може, по-перше, відволікти вас від сумних думок, по-друге, тільки краще позначиться на вашому розвитку. Ну а по-третє, ніхто точно не знає, чим вона може закінчитися. У будь-якому випадку, ви залишитеся у виграші.Tags: , , ,

Category: Психологія, Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар