Негативні сторони стосунків з дуже розумним хлопцем

Всім нам подобаються розумні люди. Ну а кому подобаються дурні ? І всі ми хочемо , щоб наш близька людина була однією з найрозумніших . Однак дівчатам варто гарненько подумати , перш ніж починати відносини з розумними хлопцями. І ось чому.

98210-kak-vernut-raspolozhenie-i-lyubov-parnya

Надмірна конкурентність

Вони знають , що вони розумні , і вони хочуть , щоб і ви знали це теж. Іноді , вони можуть годинами обговорювати з вами дурні речі , переконуючи у своїй правоті. Просто тому що вони не можуть поступитися. Це може виявитися проблемою. Адже доведеться поступатися , навіть якщо ви знаєте , що праві . Якщо ви, звичайно ж, хочете зберегти ваші стосунки.

Его

Вони зазвичай успішні і важко переносять поразки . Дутися або хандрити ? Тут до такого не звикли.

Відсутність ручної праці

Вони присвятили своє життя своєму мозку , і іноді у них просто не вистачає фізичних сил. Вони без поняття , як змінюється масло в автомобілі і вони не зможуть побудувати що-небудь своїми руками (якщо це не може перетворитися на комп’ютер , тут вони майстри) .

Цілеспрямованість

Як і у минулому пункті , іноді розумні люди настільки круті в одній області , що забувають , як цікавий весь інший світ . Незважаючи на те , що у них диференціація , їм не вистачає більш широкої допитливості.

Погані вчителі

Якщо ви хочете бути гарною другою половинкою , то ви , напевно , зацікавитеся інтересами свого партнера. Ви , можливо, думаєте , що ваш партнер повинен бути ідеальним учителем. Змушені вас попередити : будучи в чомусь профі , іноді важко цього навчити когось іншого. Коли добре в чомусь розбираєшся , легко забути , наскільки складно було спочатку розібратися з цим. Це може призвести до розчарування , як викладача , так і учня .

Снобізм

Вам краще бути справжнім профі у своїй галузі. Інакше вони можуть знущатися над вами до кінця свого або вашого життя (швидше вашого , вони змусять вас понервувати) . Уважно поставтеся до цього моменту !

Перш ніж почати відносини з цією людиною , переконайтеся , що вона поважає вас і те , чим ви займаєтеся.Tags: , , , ,

Category: Психологія, Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар