На що витратити гроші з користю?

Розкидатися грошима наліво і направо – заняття не з складних. Куди складніше заробити купу грошей, щоб їх витрачати. І ось вам істина: саме той, хто не смітить грошима – стає успішним і заможним. Витратити гроші з користю або як попало … Можна пропити, можна скуповувати непотрібне, але модне барахло, можна проїдати і гуляти цілодобово. Але навіщо, всьому своя міра. На що витратити гроші? Нехай я зануда, але напишу кілька варіантів для роздумів. Також про те, як економити сімейний бюджет.

10 способів витратити гроші з користю

  • Здоров’я

Таку річ, як здоров’я звичайно не купиш, але це не означає, що на цьому варто економити. Регулярні тренування в залі, рівно, як і домашній інвентар, вимагають певних витрат. Тому, щомісяця виділяй частину бюджету для підтримки себе в формі. А то відчуєш старість раніше, ніж очікувалося.

  • Моральний і фізичний відпочинок

Працювати без відпустки це звичайно дуже класно і почесно, але ж хто думає про свої внутрішніресурси? А вони аж ніяк не нескінченні. Вирішив заробити всі гроші? Дивись як би не довелося працювати на ліки від фізичного та нервового виснаження. Відпочинь, як ти любиш, не скупися на цей вид діяльності. А потім знову в бій, з новими силами.

Цей пункт перегукується з попереднім, тому, що і те і це відпочинок. Але подорожі це ще й метод пізнання світу, оточуючих і, врешті-решт – себе. Поїздки в інші країни іноді обходяться недешево, але чи варто вважати це викинутими на вітер грішми? Думаю, що ні. В кінці життя усвідомити, що крім свого села чи міста ти нічого й не побачив, стане болючим одкровенням. Хоча б раз на 2 роки збери валізи і вирушай у дорогу.

  • Таланти та вміння

Якщо ти вважаєш себе потужним фахівцем і знавцем всього і вся, то це звичайно добре, але не завжди відповідає дійсності. Швидше ти людина з розпухлим почуттям власної важливості. Завжди є куди прагнути і потреба розвиватися. Запишись на проф курси, підівчи іноземну мову, відвідай профільні семінари. Звичайно, хороші знання та уроки коштують грошей. Але це вкладення в себе, а значить знадобиться.

  • Речі повсякденного використання

Це не означає, що слід віддати останні штани за новий айфон. Речі які ти використовуєш кожен день, в розумних цілях, повинні купуватися і оновлюватися. Не економ на робочому домашньому комп’ютері, який буде гальмувати і знижувати твою продуктивність, не купуй дешеві окуляри для зору, які зламаються в перший же місяць. Скупий платить двічі, а то й тричі.

  • Облаштування будинку

Будинок – це твоя фортеця і притулок. Якщо взимку твій притулок прозирає дірками у вікнах, то це погано – відремонтуй. І погодься, краще розоритися один раз, наприклад, на пральну машину, ніж руками прати своє барахло і втрачати купу часу.

Купуй хороші подарунки рідним і близьким людям. Адже подарувати радість близькій людині – напевно найблагородніше вкладення грошей.

Оновити гардероб – це не означає скупити весь писк моди, потративши на це мішок грошей. Але і ходити в старих, зношених речах не піде. Зустрічають, на жаль, по одягу. Створити перше враження – дуже важливо, тому і грошей на це шкодувати не варто. І не забудь попрасувати нову сорочку на співбесіду 😉

  • Виправлення / лагодження

Не катайся взимку на лисій літній гумі – заміни. Не чекай атаки вірусів, купи антивірус. Не відкладай «на потім» лагодження й заміну речей, які, врешті-решт, вийдуть з ладу в найневідповідальніший момент. Виправляй все відразу, а не потім, коли це зажадає більше сил, грошей і часу.

  • Нормальна їжа

Любиш гамбургер за 1 долар? Тиснеш на соки і п’єш дешеву газовану воду? Приготуй гроші на лікування гастритів та іншої хвороб. Навіщо годувати себе постійно дешевою і неякісною їжею? Ти ж не свиня і не ворог сам собі. Ось тобі рейтинг найкорисніших напоїв.Tags: , ,

Category: Інше, Дім

Коментарі (0)

Залишити коментар