Модні зачіски для тонкого і рідкого волосся

На жаль, густою і об’ємною гривою волосся природа наділяє не кожну дівчину. Є серед нас власниці дуже тонкого по своїй структурі волосся, до того ж не занадто густого. Просто кажучи – рідкісного.

З таким волоссям справжня мука: воно постійно сплутується, не тримає форми, виглядає «рідким» і млявим.

Проблема не так страшна, якщо грамотно підійти до вибору модної зачіски для тонкого волосся.

Щоб волосся, яке не має від природи густоти і об’єму, виглядало ефектно і красиво, слід правильно підібрати зачіску, догляд, а також прислухатися до деяких порад стилістів.

Модні зачіски для тонкого волосся. Поради стилістів.

Перш за все, не рекомендується дамам з позначеною проблемою відрощувати занадто довге волосся. Таке волосся (в силу своєї тяжкості), щільно прилягаючи до голови, зовсім не матиме об’єму  Тому його слід відрощувати тільки до плечей, не нижче.

Найкращий варіант – підібрати коротку або середньої довжини модну стрижку для тонкого волосся. Це можуть бути різні варіації каре – приміром, яке ставить акцент на жіночність і м’якість образу.

Зорово збільшувати об’єм волосся, надавати зачісці візуальну пишність здатний класичний, виконаний асиметрично «боб». А ось від «бобу-карі», реалізованого у вигляді чітких графічних ліній, краще відмовитися.

images (2)

4088

Для тонкого і рідкісного волосся середньої довжини підійдуть зачіски «каскад», «сессун», «паж». Чубчики краще всього робити багатошаровими – вони будуть робити ефект густоти і пишності. Також підійдуть модні стрижки для тонкого волосся, виконані в «рваній» техніці.

Відмінно виглядатимуть ступінчасті стрижки, які мають рівні зрізи.

images (3)

images (4)

Непоганий варіант для тонкого волосся – модна стрижка Пікс. Ефект густоти тут можна досягти, якщо створити багатошаровий чубчик.

Якщо рідке волосся має хвилясту структуру, для нього буде хороша шарувата, спадаюча зачіска. Допустимі і начісування – але тільки в тому випадку, якщо ваш стиль тяжіє до ретро.

Структура тонкого волосу легко пошкоджується під впливом фарб і іншої хімії. Не потрібно в такому випадку піддавати своє волосся агресивним методикам освітлення або, того гірше, хімічній завивці.

У той же час професійно виконане в салоні забарвлення, з використанням високоякісних, натуральних, щадних засобів, здатне подарувати рідкісному волоссю бажаний обсяг.

Варто враховувати, що світлий колір шевелюри завжди виглядає пишніше, ніж темний. Оптимальне фарбування – популярне мелірування в 2-4 відтінку, які можуть як плавно переходити від одного до іншого, так і бути перемішаними. Густою і пишною буде виглядати зачіска, якщо зробити золотисті пасма на світлому волоссі.

Для того, щоб модна зачіска для тонкого волосся виглядала бездоганно, мало зробити відповідну стрижку. Тонкому волоссю просто необхідний щоденний ретельний догляд. У цій справі надійними помічниками стануть стайлінг-засоби для об’єму: вітамінізовані пінки і муси, які слід наносити на вологе волосся безпосередньо перед укладанням феном.

До речі, сушити приладом необ’ємне волосся потрібно теж правильно. Необхідно піднімати вгору прядки біля самих коренів.

А від використання засобів на основі воску, а також від гелів слід відмовитися.

Читайте також:Tags: , , ,

Category: Краса і Здоров'я

Коментарі (0)

Залишити коментар