Кому поступатися в громадському транспорті?

Щасливим володарям автомобілів / мотоциклів & мопедів можна відразу проходити мимо, адже мова піде про всіма улюблений міський транспорт. Кожен з нас хоч раз, але поштовхався в маршрутці, метро або тролейбусі з трамваєм. І так завжди охота проїхати довгий шлях сидячи, розваливши задницю на обшарпаному сидінні.

Ти прочекав на кінцевій зупинці в черзі і нарешті зайшов і сів в маршрутку або втиснувся в вагон і сів. Але незабаром, жінка років 50ти починає сопіти біля тебе, стоячи над душею. І ти думаєш, поступатися чи ні? І ось вже і сидіти тобі не комфортно і неспокійно якось. І тут ти чуєш:

«Як тобі не соромно? здоровий хлопець, розсівся тут. » Не поступайся.

Кому ж поступатись?

Не будь прибічником умовної суспільної моралі, яку підминають під себе всі хто завгодно. Не будь персонажем з модних жартів про людину-Окей. Зроби вигляд, що не чуєш, не злися і не сумнівайся.

Не дай сісти дідові-алкашу з перегаром, який хитається біля тебе. До речі, в Японії та Норвегії, поступитися літній людині місцем – означає образити її, виставивши перед усіма немічною і беззахисною. Я впевнений, такого не захоче ні одна людина. Ну, звичайно, крім наших безпорадних сортів.

Друг, будь справедливий і непохитний. І не бери участь в скандалах сперечаючись з черговою маршруткобабкою.Tags: , , ,

Category: Інше

Коментарі (0)

Залишити коментар