Дізнайся, який він насправді

Намагаючись постати в ваших очах в найвигіднішому світлі, ваш новий знайомий може розповідати про себе різні небилиці, пускати пил в очі красивими жестами і намагатися завоювати ваше серце дорогими подарунками. Але насправді сутність його особистості і риси характеру можуть розкритися при самих, здавалося б, незначних обставинах. Потрібно лише проявити трохи спостережливості і зробити відповідні висновки.

ae80e3448d90f22817650da9dce17663

На весіллі

Нещодавно я зі своїм хлопцем була на весіллі моєї двоюрідної сестри. У нас велика і дружна родина, зі своїми правилами і традиціями, якими ми дуже дорожимо. Так от, мій улюблений вів себе на святі зовсім неналежним чином: він жартував і насміхався над усім, що для нас було свято. Після цього я вирішила, що він – абсолютно бездушна людина, ми з ним сильно посварилися і навіть не розмовляли кілька днів. А потім він прийшов просити вибачення і зізнався, що поводився так цинічно, тому що відчував себе серед всіх моїх родичів не в своїй тарілці. Треба ж! А я б ніколи і не подумала, що всі ці його сумнівні жарти були всього лише маскою, за якою він приховував свою сором’язливість і ніяковість ». Ірина, 23.

Заблукали

Влітку ми з коханим поїхали до друзів в інше місто на його машині. По дорозі ми, мабуть, звернули кудись не туди й заблукали. Але нас обох це не збило з пантелику і не злякало. Ми просто були впевнені, що в кінці кінців виїдемо на правильну дорогу. Так потім і вийшло. Мій попередній хлопець в подібній ситуації вилив би все своє роздратування на мене, і саме я була б у всьому винна. А зараз я вперше зрозуміла, що з Женею ми дуже схожі і сумісні на всі сто відсотків. Ця ситуація показала, що він не вийде з себе, коли щось піде не так, як він задумав, а також не поспішить звинуватити мене, якщо помилку допущу я ». Анжеліка, 26.

Мій хлопець, з яким я тільки недавно почала зустрічатися, купив дуже класний мотоцикл і запропонував покататися. По дорозі я захотіла поїхати за місто, на озеро, і ми заблукали. Ми кружляли по заміських доріжках більше години, а він так і не зупинився, щоб дізнатися дорогу у місцевих жителів. Мені ж Андрій сказав, що спеціально вибрав до озера найдовший шлях, щоб «покататися подовше». Я пам’ятаю, як подумала тоді: «Він просто не в змозі визнати власну помилку». Ми розлучилися через місяць ». Мар-гаріта, 22.

Перевірка успіхом

Я була на сьомому небі від щастя, коли після довгих спроб, нарешті, отримала місце у великій адвокатській конторі. Мені не терпілося повідомити хорошу новину своєму коханому і відсвяткувати з ним цю подію. Але коли я йому про все розповіла, у відповідь Діма тільки запитав з насмішкою в голосі: «Ну і як ти себе почуваєш після того, як продала свою душу в рабство за великі гроші?» Він уже десять років працював за копійки і явно мені заздрив . А я тоді зрозуміла, що мій чоловік – один з тих людей, які хотіли б бути успішними, але при цьому не поворухнули й пальцем для того, щоб чогось досягти ». Олена, 30.

Перший помічник мами

Я була на побаченні з хлопцем, з яким у нас тільки починалися відносини, і він постійно перевіряв свій телефон. Врешті-решт він вибачився і пояснив, що його батьки недавно розлучилися, і його мамі було дуже важко одній впоратися з його трьома маленькими сестричками. Я майже забула про це, але минулого тижня, зателефонувавши Саші, я почула в слухавці, що на задньому плані хтось грає на піаніно. Звичайно, я не могла не запитати, де він знаходиться. У відповідь він сказав: «На ранку в дитячому садку». Спочатку я подумала, що він жартує. Але насправді виявилося, що він відпросився з роботи на два дні просто для того, щоб поїхати у своє рідне містечко і допомогти мамі. Ось тоді я і зрозуміла, що він – просто скарб! »Емілія, 22.

У ресторані

З нашої першої зустрічі Ігор справив на мене враження дуже уважного, вихованого та інтелігентного юнака. Які гарні слова він мені говорив на побаченні, які тонкі і вишукані компліменти робив моїй мамі й бабусі, коли приходив до нас додому! Всі мої родичі, подружки і знайомі були без розуму від його манер справжнього кавалера. Проте вся ця казка тривала недовго – до тих пір, поки він не запросив мене в дорогий ресторан. Ось тут він і показав себе з тієї сторони, з якою я не змогла примиритися. Нас обслуговував молодий хлопець офіціант, і мій кавалер, напевно, щоб справити на мене ще більше враження, не упустив можливості показати свою перевагу. Він розмовляв з офіціантом явно поблажливо, а іноді просто язвив і відверто хамив йому. Звичайно, тому нічого не залишалося, як терпляче зносити ці дурні кпини. Як виявилося, ввічливість, вихованість і хороші манери мого знайомого – всього лише банальна показуха, а його справжня сутність відкрилася при спілкуванні з людиною, яка виявилась у свідомо невигідному становищі, і не могла якось відповісти на його грубість ». Олена, 26.Tags: , , ,

Category: Стосунки та Емоції

Коментарі (0)

Залишити коментар